top

Buty Dachstein

Buty Dachstein dedykowane są wszystkim, którym już znudził się standardowy wygląd obuwia trekkingowego czy podejściowego. Doskonale wygląda też ich funkcjonalność, dzięki czemu zyskują coraz większą rzesze wiernych fanów.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Buty Dachstein

Dachstein to producent, który w swoim obuwiu wykorzystuje nowatorskie pomysły. Wykorzystanie plecionych cholewek w modelach trekkingowych i sięganie po ultranowoczesne materiały sprawia, że buty Dachstein wyróżniają się na rynku. Produkcja obuwia jest również oparta o partnerstwa z liderami swoich branż. Niezawodne membrany GORE-TEX®, przyczepne podeszwy Vibram®, czy ultrawytrzymała skóra Perwanger to tylko część z zaawansowanych materiałów, jakie możesz znaleźć w tych nowoczesnych i nietuzinkowych butach.

Dachstein buty dla ludzi gór

W portfolio Dachstein znajdziesz obuwie stworzone do swoich potrzeb. Buty turystyczne Dachstein cechują się lekkością i wygodą. Tę zawdzięczają przede wszystkim unikatowej w skali całego rynku cholewce, która do złudzenia przypomina buty biegowe. Jej wysoka oddychalność pozwala na zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza. Elastyczność z kolei nie tylko daje nam gwarancje wysokiej mobilności, ale również wytrzymałości na uszkodzenia. Jej budowa ogranicza również ryzyko powstawania otarć, czy punktów ucisku. Buty Dachstein to również wygodne modele trekkingowe. Nie jest to jednak klasyczne, ciężkie i wysokie obuwie. Również tutaj producent sięgnął po innowacyjne rozwiązania, takie jak system zamknięcia BOA®, czy ECONYL®. Ten ostatni jest szczególnie ciekawy i pokazuje, że marka dba o środowisko naturalne. ECONYL® jest bowiem regenerowanym nylonem pochodzącym ze zniszczonych, swobodnie pływających sieci rybackich. Te sieją niezwykłe spustoszenie, okaleczając ryby i ptactwo wodne.

Wybór nie tylko na hiking

Buty Dachstein to jednak nie tylko lekkie modele nadające się na mniej wymagające szlaki. W kolekcji austriackiego producenta znajdziesz również buty wysokogórskie Dachstein. Modele o maksymalnie odelżonej wadze zapewniają wsparcie i pewność podczas pokonywania dróg. Bez względu na to czy wybierzesz model pod automaty, czy półautomaty docenisz najwyższą jakość wykonania tego obuwia. Producent zwrócił również uwagę na coraz większą popularność Via Ferrat. Specjalnie dla fanów tego rodzaju aktywności przygotował modele spełniające konkretne wymagania użytkowników. Buty na Via Ferraty są lekkie, wytrzymałe i co najważniejsze przyczepne na każdym rodzaju nawierzchni. Lita skała, czy luźna glina, bez względu na wyzwanie obuwie Dachstein spełni Twoje wymagania.