top

Bukłaki na wodę

Bukłaki na wodę umożliwią przechowywanie większej ilości płynów podczas letniej podróży. Obecnie niemal wszystkie plecaki turystyczne, rowerowe i biegowe są dostosowane do tego typu rozwiązań.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Producent
  HydraPak
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
 1. -28%
  Szczotka HydraPak Tube Brush
  Szczotka HydraPak Tube Brush
  33,83 zł 46,99 zł
 2. -31%
  Bukłak HydraPak Shape-Shift 2L - clear
 3. -28%
  Rurka do bukłaka HydraPak Hydraflex
 4. -18%
  Nakrętka HydraPak Plug-N-Play Cap
 5. -23%
  Rurka z kranikiem HydraPak Camp Tap
 6. -20%
  Nowy
  Bukłak HydraPak Velocity 1,5L - malibu
 7. -20%
  Nowy
  Bukłak na wodę HydraPak Velocity 2L - malibu
 8. -15%
  Nowy
  Bukłak HydraPak Velocity IT 1,5L - clear
 9. -10%
  Nowy
  Bukłak HydraPak Contour 2L - clear
 10. -10%
  Nowy
  Bukłak na wodę HydraPak Contour 3L - clear
 11. -10%
  Nowy
  Bukłak HydraPak Force 2L - mammoth grey
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Wyczyść

Zalety bukłaków do plecaka w turystyce

Bukłaki na wodę do plecaków mają dwie zdecydowane przewagi nad tradycyjnymi butelkami i bidonami. Po pierwsze korzystanie z wody na szlaku jest znacznie łatwiejsze. Wystarczy włożyć rurkę do ust i cieszyć się napojem. Omija nas cały szereg czynności, takich jak wyciągnięcie butelki z ciężko dostępnych bocznych kieszeni, czy jej odkręcenie lub otwarcie w inny sposób. Po drugie bukłaki o większej pojemności mogą przenieść większy zapas wody niż butelki o tradycyjnych rozmiarach. To właśnie dlatego są często wybierane na najbardziej upalne dni, a także w dłuższe trasy. To idealny wybór zarówno na trekking, wycieczkę rowerową, czy nawet dystanse ultra w biegach górskich.

Perfekcyjny bukłak do plecaka – zarówno biegowego, jak i trekkingowego

Oferujemy bukłaki na wodę do każdego plecaka turystycznego. W sklepie 8a.pl dostępne są bukłaki 1l, 2l a nawet większe. Najmniejsze z nich są często wybierane przez biegaczy, którzy zwracają dużą uwagę na stabilność bagażu. Bukłak do plecaka posiada wmontowany ustnik oraz rurkę, dzięki której łatwo można ugasić pragnienie. Często posiadają również blokadę, która zapobiega łatwemu rozlewaniu się wody w trakcie transportu plecaka. Większość modeli posiada szeroki otwór umożliwiający sprawny dostęp od góry. Pozwala on na szybkie nalewanie wody, a także umożliwia dokładne czyszczenie wnętrza, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Stosowane przez producentów zamknięcia strunowe są gwarancją szczelności i łatwej obsługi. W okresie zimowym oraz letnim chętnie kupowane są takie akcesoria do bukłaków, jak termiczny pokrowiec na bukłak lub rurkę. Pomagają one w zachowaniu odpowiedniej temperatury wody. Dzięki temu w upał będzie ona chłodniejsza, a w zimie tak szybko nie zamarznie.