top

Bransoletki damskie

Bransoletki damskie to doskonały dodatek dla każdej miłośniczki wspinaczki. Świetnie podkreśli zainteresowania nie tylko podczas letnich wyjazdów w skały, ale również w czasie festiwali górskich czy codziennych obowiązków.

Bransoletka wspinaczkowa z motywem górskim

Wśród oferowanej biżuterii największą część stanowią bransoletki wspinaczkowe z motywem górskim. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli idealnie dobrać dodatki do każdego stroju. Damska biżuteria wspinaczkowa to świetny pomysł na prezent, który ucieszy każdą miłośniczkę gór. Bransoletki wykonane najczęściej z cienkich linek lub repów, doskonale prezentują się zarówno w czasie treningu na panelu, jak i podczas wakacyjnego wyjazdu w skały. Zróżnicowane modele wykończone są drobnymi detalami stylizowanymi na różne elementy szpeju. Miniaturowy karabinek, niewielki kubek asekuracyjny czy ósemka to tylko niektóre z nich. Choć są bardzo małych rozmiarów, każda osoba zainteresowana wspinaczką rozpozna ich kształt na pierwszy rzut oka. Świetnie wykończone damskie bransoletki wspinaczkowe często zawierają srebrne elementy, które dodatkowo podkreślają ich wyjątkowość. Większość bransoletek posiada regulowany obwód, który pozwala na ich idealne dopasowanie do ręki. Takie rozwiązanie ułatwia też ich zakładanie lub ściąganie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Biżuteria wspinaczkowa damska w sklepie 8a.pl

Oferujemy szeroki wybór kolorystyki oraz modeli bransoletek wspinaczkowych dla wszystkich miłośniczek górskich wyzwań. Świetnie wykonana biżuteria górska od firm specjalizujących się takich ozdobach to gwarancja wysokiej precyzji wykonania oraz fantastycznego wyglądu.