top

Bielizna termoaktywna Smartwool

Bielizna termoaktywna Smartwool ® jest bardzo delikatna dla skóry. Naturalne włókna wysokiej jakości wełny z owiec merynosów mają na skórę dobroczynne działanie. Są antyalergiczne, bakteriostatyczne i przyjemne w dotyku.
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Wyczyść

Bielizna termoaktywna Smartwool gwarancją maksymalnego komfortu

Pierwsza warstwa odzieży outdoorowej ma kluczowe znaczenie dla naszego komfortu. Bielizna jako jedyna ma bowiem bezpośredni kontakt z naszą skórą i pełni rolę swoistego transportera powstałej podczas wysiłku wilgoci. Bez odpowiednio dobranej pierwszej warstwy odzieży nie może więc być mowy o komfortowym pokonywaniu szlaków, czy jeździe na nartach. W naszym sklepie dostępna jest damska i męska bielizna termoaktywna Smartwool! Te dopracowane w najdrobniejszym detalu konstrukcje pozwalają na zachowanie maksymalnego stopnia komfortu termicznego podczas aktywności! Szeroki wybór modeli pozwoli ci wybrać funkcjonalny i uniwersalny komplet bielizny. Marka stawia w swych produktach na wełnę merino. To dzięki niej bielizna termoaktywna Smartwool jest tak często chętnie wybierana przez najbardziej doświadczonych i wymagających turystów i narciarzy! Zapewnia bowiem komfort termiczny zarówno podczas wysiłku, jak i odpoczynku. W kolekcji znajdziemy również modele z autorskiej tkaniny marki Intraknit, która łączy najlepsze cechy wełny i materiałów syntetycznych! Co więcej, produkty marki są wykonane w sposób przyjazny środowisku!

Wełna merino sprawdzonym partnerem każdej górskiej aktywności

Bielizna termoaktywna Smartwool to bez wyjątku modele wykonane z wełny merino. Sama nazwa marki mówi nam sporo o jej charakterystyce. Wełna merino jest bowiem „inteligenta". Potrafi ochłodzić nasze ciało w momencie wzmożonej aktywności, jednocześnie chroniąc przed wychłodzeniem podczas spoczynku, czy wyjątkowo niskich temperatur. Jej główną cechą jest możliwość magazynowania ciepła, nawet w momentach zawilgocenia. Wełna merino jest niezwykle delikatna w dotyku i wraz z płaskimi szwami sprawia, że minimalizowane jest ryzyko powstawania podrażnień i otarć skóry! Tkaniny szybko przechwytują wilgoć i przekazują ją do kolejnych warstw odzieży w postaci pary wodnej. Efektem jest utrzymanie przyjemnego uczucia suchości. Bielizna termoaktywna Smartwool może być również noszona przez długi czas. To dzięki jej naturalnym właściwościom bakteriostatycznym, które powodują, że hamowane jest namnażanie się mikrobów odpowiedzialnych za przykre zapachy. W ofercie firmy znajdziemy figi, bokserki, legginsy, bluzy i koszulki termoaktywne Smartwool, każdy więc wybierze coś specjalnie dla siebie!