Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

ATK

Marka ATK to nowoczesne wiązania skiturowe dla wymagających narciarzy. Włoska marka posiada stosunkowo niedługą historię, jednak już zdobyła uznanie wielu narciarzy. Wiązania ATK to wysoka niezawodność i lekkość.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Wiązania skiturowe ATK – pełna niezawodność na stoku

Wiązania to często niezauważana część ekwipunku każdego narciarza. Jak duże znacznie ma ich dobór najlepiej wiedzą narciarze skiturowi, którzy mają do wyboru szeroki wachlarz rozwiązań. Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem są wiązania pinowe (kłowe). To właśnie w tego typu konstrukcjach specjalizuje się marka ATK. W swojej ofercie posiada pełen przekrój wiązań dostosowanych do różnych aktywności na nartach skiturowych. W topowej kolekcji znajdują się minimalistyczne konstrukcje dla zawodników. To modele, w których głównym priorytetem jest minimalizacja wagi. Przeznaczone są dla najbardziej doświadczonych narciarzy skiturowych, którzy poszukują ultralekkiego sprzętu. Znaczna część ofert stanowią wiązania skiturowe do użytkowania turystycznego. To sprawdzone rozwiązania, które gwarantują łatwą obsługę, wytrzymałość i jednocześnie są lekkie. Wiązania skiturowe ATK oferują wysoką niezawodność w czasie zdobywania kolejnych szczytów. Najmocniejsze konstrukcje powstają z myślą o freetouringu. Wszędzie tam gdzie przeważają zjazdy w trudnym terenie i przy dużej prędkości zapewnią one zwiększoną wytrzymałość na przeciążenia.

Wiązania ATK w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy wysokiej jakości wiązania skiturowe ATK dla wymagających miłośników skituringu. Dopracowane konstrukcje powstające we Włoszech z dbałością o najmniejsze detale świetnie sprawdzają się zarówno w turystyce skiturowej, jak i podczas podejmowania wymagających wyzwań w górach.