Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Arcteryx Buty podejściowe

ARC’TERYX buty podejściowe zbudowano w góry i skały. Przeznaczone są do poruszania się w terenie trudnym technicznie. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia wymaganą funkcjonalność, komfort, bezpieczeństwo i wytrzymałą ochronę. A wszystko to przy minimalnej wadze.

Arc’teryx buty podejściowe stanowią skuteczne wsparcie na każdym stawianym kroku, byś zawsze stąpał(a) pewnie. Nisko prowadzone wiązanie to perfekcyjnie dopasowane cholewki i “czucie” buta oraz terenu pod stopą. Podejścia, zejścia, fragmenty szlaku z elementami wspinaczki… bez problemu!

Podejściówki Arc’teryx to także podeszwy dające przyczepność i wsparcie w różnych obszarach terenu. Bieżnik wyraźnie zmienia się na całej długości, przechodząc od całkiem płaskiej (i dającej maksymalną powierzchnię styku) strefy “wspinaczkowej” tuż pod palcami, poprzez mniej i bardziej rzeźbione kostki, aż po specjalne profilowanie przy pięcie które okaże się zbawieniem na miększych podłożach.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
GORE-TEX® w obuwiu
Twój wybór: Usuń wszystkie