top

Adaptery podróżne

Adaptery podróżne ułatwiają życie podróżnikom i turystom często przemieszczającym się pomiędzy krajami. Pozwolą w łatwy sposób doładować sprzęt elektroniczny w egzotycznych zakątkach świata.
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

Wyczyść

Zróżnicowane i uniwersalne adaptery podróżne dla każdego turysty

Wśród adapterów turystycznych dostępnych jest wiele modeli. Wybór najbardziej odpowiedniego powinien zależeć od częstotliwości wyjazdów oraz liczby odwiedzanych krajów. Dla zminimalizowania wagi bagażu dostępne są minimalistyczne adaptery do sieci elektrycznej, pozwalające na użytkowanie w jednym typie gniazdek. To optymalny wybór dla wszystkich turystów wybierających się do konkretnego kraju. Pozwolą na korzystanie z europejskiego sprzętu elektronicznego w wybranym miejscu. Bardziej rozbudowane adaptery umożliwiają wybór zarówno typu wtyczki, jak i typu gniazdka elektrycznego, pozwalając na użytkowanie sprzętu elektronicznego pochodzącego z różnych krajów niemal wszędzie.

Najnowsze rozwiązania wśród adapterów

Niezwykle praktyczne są również przejściówki, w które została wbudowana ładowarka USB. Umożliwia ona naładowanie wielu podstawowych urządzeń, wybawiając nas od plątaniny kabli. Bardzo wygodnym rozwiązaniem w trasie są natomiast adaptery do zapalniczki samochodowej, również wyposażone w wyjście USB, dzięki którym nigdy nie zabraknie baterii w nawigacji GPS czy smartfonie. Adaptery podróżne to niezbędny ekwipunek każdego obieżyświata, który chce korzystać z urządzeń elektronicznych poza granicami kraju. Pozwoli pozostać w stałym kontakcie ze światem i uwiecznić najważniejsze chwile wyjazdu na filmie i zdjęciach. Niewielki dodatek do walizki lub plecaka, jakim jest adapter, umożliwi korzystanie z całego posiadanego sprzętu.