top

8bplus

8b+ (8BPLUS) to austriacka marka z Tyrolu. Oferowane przez nią wyjątkowe akcesoria wspinaczkowe, w tym woreczki na magnezję 8BPLUST podbiły serca wielu wspinaczy, łącząc niepowtarzalny styl i wygodę.
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
 1. -20%
  Torba na linę 8b+ Hank Rope Bag
  Torba na linę 8b+ Hank Rope Bag
  159,99 zł 199,99 zł
 2. -20%
  Torba na linę 8b+ Greg Rope Bag
 3. -22%
  Torba na linę 8b+ Stu Rope Bag
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
Wyczyść

Wyjątkowy styl na ścianie i panelu dzięki 8b+

Projektanci tej marki z dużym humorem podchodzą do produkcji ekwipunku wspinaczkowego, a to sprawia, że każdy na ścianie może wyróżnić się unikalnym workiem na magnezję. Woreczki na magnezję 8bPLUS stworzono dla panelowych, skalnych i bulderowych bestii, którym wiecznie mało magnezji. Hasło przewodnie marki to Eat More Chalk!, które jest często wygłaszane przez potworne woreczki.

Niezbędny element uzupełniający ekwipunek każdego wspinacza – woreczek na magnezję 8bPLUS.

Woreczki wspinaczkowe 8bPLUS mają do spełnienia jedną ważną rolę. Podobnie jak wiele standardowych modeli pomagają w utrzymaniu suchości rąk. Umieszczana w nich magnezja pozwala szybko i sprawnie osuszyć palce oraz dłonie podczas wspinaczki zarówno w skałach, jak i na panelu. Podporządkowanie konstrukcji woreczków maksymalnej wygodzie użytkowania sprawia, że doskonała stylistyka nie przesłania ich głównego zadania, jakim jest zapewnienie łatwego dostępu do magnezji. Aby umożliwić jej sprawne rozprowadzanie wnętrze woreczków na magnezję 8b+ wyposażono w bardzo miękki materiał. Dzięki temu ilekroć sięgniesz po magnezję, możesz mieć pewność, że dotrze one w każdy zakamarek dłoni. Podobnie jak większość woreczków, także w modelach austriackiego producenta zdecydowano się na zastosowanie funkcjonalnego ściągacza, który pozwala zamknąć otwór w celu chronienia magnezji przed łatwym rozsypaniem. Stałym elementem woreczków na magnezję są również pętle na szczoteczki do chwytów, które pozwolą odpowiednio przygotować kolejne chwyty na wyjątkowo trudnej drodze. W ofercie marki 8b+ znajduje się również biżuteria wspinaczkowa, taka jak dyskretne bransoletki. Wykonane z repika, z drobnymi elementami nawiązującymi do kubka asekuracyjnego, ósemki lub karabinka, są świetnym sposobem na podkreślenie swojego wspinaczkowego hobby.