top

100%

100% to kultowa marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji gogli, okularów, rękawiczek, kasków i ochraniaczy do wielu dyscyplin sportowych. W ofercie marki 100 Percent znajdziemy produkty dla miłośników MTB, kolarstwa szosowego, motocrossu, wyścigów motocyklowych, a nawet biegania.
Zobacz jako Siatka Lista

38 Produkty

  1. -33%
    Szorty rowerowe 100% Airmatic - navy
  2. -40%
    Bluza rowerowa 100% Airmatic - dijon
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

38 Produkty

Wyczyść

100% - pełna ochrona w czasie uprawiania sportu

Podstawą w ofercie marki są z pewnością gogle i okulary, które doskonale chronią oczy i zapewniają ostrość widzenia w trudnych warunkach pogodowych. Niezwykle popularne są okulary kolarskie 100% oraz modele na rowery MTB. Optymalnie dobrane kształty świetnie chronią przed pędem powietrza, oferując jednocześnie szeroki kąt widzenia. Świetnie zgrywają się też z kaskami. W ofercie odpowiednie okulary znajdą też miłośnicy biegania. Entuzjaści downhillu oraz szybszej jazdy po wymagających single trackach z pewnością docenią gogle rowerowe 100%. Świetnie zgrają się one z kaskami oferowanymi przez markę. W ofercie znajdują się również ochraniacze na łokcie i kolana 100 Percent o różnym stopniu ochrony. Dzięki temu odpowiedni model znajdą zarówno zawodnicy, jak i osoby chcące zapewnić sobie lepszą ochronę w czasie rekreacyjnych wyjazdów w góry. Marka 100% nie zapomina też o entuzjastach sportów zimowych. Gogle narciarskie i snowboardowe 100 Percent to doskonały wybór zarówno na przygotowane stoki, jak i na dziewicze zbocza.

Historia marki

Marka 100% wywodzi się z wprost z amerykańskiej sceny motocrossowej. Założył ją w 1982 roku Drew Lien. Logo tego producenta pojawia się na strojach czołowych zawodników z tamtych lat. Produkty 100 Percent, a w szczególności gogle i rękawice bardzo szybko zdobyły niemal kultowy status. Przesłanie za nazwą marki było bardzo proste. W jakim stopniu jesteś w stanie się poświecić, aby osiągnąć sukces? Ile możesz z siebie dać na torze, aby zwyciężyć? Odpowiedź była prosta – 100%. Przez te wszystkie lata marka miała liczne wzloty i upadki, a właściciele kilka razy się zmieniali. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w San Diego w Kalifornii. Legenda powraca, oferując jeszcze szerszy wybór najwyższej jakości produktów.

Okulary, gogle i produkty marki 100% kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór produktów marki 100 Percent, które doskonale spiszą się najbardziej ambitnym użytkownikom. To propozycja dla wszystkich osób, które w pełni angażują się w ulubioną dyscyplinę sportową. Gogle  i okulary tego producenta to nie tylko nowoczesna stylistyka, ale przede wszystkim doskonałej jakość szkła oferujące świetną jakość widzenia. Oprócz tego ofertę 100% doskonale dopełniają kaski, rękawiczki czy ochraniacze. Producent jest szczególnie ceniony wśród miłośników downhillu, MTB i enduro, ale także kolarstwa szosowego. Dostępna jest również szeroka gama okularów z kategorii lifestyle, które doskonale sprawdzą się w czasie tych wolniejszych, regeneracyjnych dni.