top

Plecaki Sea To Summit

Plecaki Sea To Summit ® to ultralekkie i użyteczne plecaki, które charakteryzują się uniwersalnością. W ofercie również worki kompresyjne, nieprzemakalne, woreczki bagażowe oraz elementy techniczne do plecaka jak klamry i troki.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki Sea To Summit sprawdzą się na wyjazdach od morza aż po góry!

Ta australijska marka słynąca głównie z akcesoriów turystycznych w swojej ofercie posiada również wysoce funkcjonalne plecaki. Plecaki Sea To Summit to niezwykle przemyślane modele, które mają świetne właściwości kompresowania się do bardzo małych gabarytów. Najlżejszy plecak w ich ofercie waży zaledwie 300 gramów i jest tak mały, że mieści się w naszej dłoni. Takie plecaki turystyczne, które mają zdolność do kompresowania się do niewielkich rozmiarów sprawdzą się w trakcie każdej podróży jak i na co dzień w mieście. A oto kilka przykładów. Plecaki Sea To Summit wykorzystasz jako bagaż podręczny podczas podróży lotniczej czy autobusowej. Gdy Twój główny bagaż zalegnie w luku bagażowym, Ty będziesz mógł mieć przy sobie plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami, jak dokumenty, aparat, ciepłe ubranie, czy ulubiona książka. Nieużywany spakujesz w większym bagażu, lub schowasz w kieszeni.

Ultralekkie plecaki Sea To Summit polecają się do wszelkiego rodzaju podróży!

Dzięki swojej niskiej wadze, małym gabarytom oraz możliwości spakowania do swojej kieszonki plecaki Sea To Summit wykorzystasz z powodzeniem w górach. Zwłaszcza kiedy główny, duży plecak zostawiasz w schronisku, na dalszą drogę możesz wybrać się z lekkim, kilkunasto litrowym plecakiem. Zabierzesz do niego wszelkie potrzebne podczas górskiej wędrówki rzeczy, jak niezbędny prowiant, termos z ciepłą herbatą, kurtkę przeciwdeszczową oraz czołówkę. Pakowne plecaki Sea To Summit to również tak zwany “must have” każdego globtrotera, backpackersa, czy… turysty! Wyruszenie w podróż z dwoma plecakami wcale nie musi oznaczać, że jeden nosić będziesz na plecach, a drugi na brzuchu! Mały plecak w razie konieczności zrolowany zajmie w głównym bagażu minimalną ilość miejsca. Podobnie w mieście. Jeśli wracając z pracy, czy z uczelni wstąpisz na zakupy dobrze mieć ze sobą awaryjny plecak Sea To Summit, który pomieści sprawunki. Na co dzień z kolei możesz go nosić w torebce albo nerce.

Techniczne parametry plecaków Sea To Summit

Plecaki Sea To Summit wykonano z niezwykle lekkiej i wytrzymałej Cordury Ultra-Sil™. Materiał ma świetne właściwości i jest niezwykle wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Niektóre modele plecaków mają dodatkowo silikonizowany materiał, który ogranicza przenikanie wody na poziomie 2000 mm słupa wody. Z kolei podklejane szwy zapewniają wodoszczelność konstrukcji i skutecznie zabezpieczają zawartość Twojego plecaka przed deszczem. W modelach, które nie są przeciwdeszczowe zastosowano zintegrowany pokrowiec, który po rozłożeniu może służyć jako kieszonka na drobiazgi. Ergonomiczny profil pasów, pomimo minimalistycznej konstrukcji plecaka zapewnia równomierne rozłożenie wagi pakunku. Plecaki Sea To Summit w zależności od modelu mają rolowany system zamknięcia lub bardzo wytrzymały zamek błyskawiczny. Każde rozwiązanie ma niewątpliwie swoje zalety, a jego wybór zależy od naszego gustu.

Worki kompresyjne i pokrowce w ofercie marki Sea To Summit

Plecaki Sea To Summit to tylko część modeli, które znajdziecie w ofercie tej australijskiej marki. Z całą pewnością warto zwrócić jeszcze uwagę na worki kompresyjne oraz systemy pokrowców i woreczków do pakowania się. I o ile podczas jednodniowych wędrówek takie worki mogą być dla nas zbędne, tak podczas wyprawy, czy długiego trekkingu worki kompresyjne i woreczki okażą się nieocenione! Te pierwsze pozwolą w zdecydowany sposób zmniejszyć przestrzeń zajmowaną przez nasze rzeczy. Jednym słowem skutecznie je skompresować. Te drugie natomiast wprowadzą ład w naszym bagażu i pozwolą pogrupować i uporządkować nasz bagaż. Przejrzyste ścianki i kolorowe wykończenia pozwalają łatwo odnaleźć właściwy worek i szybko zorientować się w zawartości. Dzięki zastosowaniu siateczki z nylonu 15D worki są wyjątkowo kompaktowe i niesamowicie lekkie, jednocześnie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.

Zapoznaj się koniecznie z ofertą marki Sea To Summit w sklepie górskim 8a.pl i znajdź odpowiedni dla siebie sprzęt. Ultralekkie i niezwykle funkcjonalne plecaki Sea To Summit urzekną Cię niezwykłą wygodą, minimalizmem oraz niską wagą. Świetnie sprawdzą się w każdej podróży. Z kolei worki kompresyjne pozwolą zmniejszyć objętość bagażu. Kurtki puchowe, ubrania polarowe spakowane do worka kompresyjnego na czas podróży potrafią nawet kilkukrotnie zmniejszyć swoją objętość zapewniając Ci więcej miejsca w plecaku, czy walizce.