top

CLIMBING TECHNOLOGY

RAKI SNOW FLEX

Lekkie, elastyczne i eksperesowe w zakładaniu - idealne na skitury

RAKI SNOW FLEX

Docenią go minimaliści, którzy starają się utrzymać możliwie niską wagę plecaka, zabierając ze sobą tylko to, co niezbędne

Waga piórkowa

Climbing Technology Snow Flex to model w którym postawiono na prostotę konstrukcji oraz wyjątkowo niską wagę. Model ten jest chętnie wybierany na trasy, kiedy raki są wykorzystywane tylko na krótkich fragmentach, a większość drogi spoczywają w plecaku. Dzięki niskiej wadze nie obciążają dodatkowo bagażu.

Podkładki przeciwśnieżne

Zastosowany w nich materiał zapobiega łatwemu gromadzeniu się śniegu, gwarantując optymalną przyczepność nawet w trudnych warunkach.

10 zębów, które skruszą każdą śnieżną pokrywę, zapewniają stabilność na stromej ścianie

Świetnie sprawdzają się również na nieco bardziej miękkim śniegu. Dwa zęby atakujące są ustawione poziomo, przez co oferują zwiększoną powierzchnię, zapewniając pewne oparcie w czasie stawiania kolejnych kroków.

Elastyczne łączniki

Raki wyposażono w łączniki wykonane ze specjalnego lekkiego stopu, który charakteryzuje się zwiększoną elastycznością. Dzięki temu cechują się wysoką trwałością, nawet podczas częstego użytkowania raków.

Uniwersalny rozmiar

Załączenie do raków łączników o dwóch długościach pozwala używać ich z butami o szerokim zakresie rozmiarów 36-47. System regulacji długości jest niezwykle łatwy w obsłudze i pozwala szybko dobrać optymalny wymiar.

Stworzone przez włoskich projektantów, doceniane na całym świecie

Ten ultralekki model to doskonały wybór dla wszystkich miłośników skituringu, a także turystów sporadycznie korzystających z raków, dla których priorytetem przy ich wyborze będzie niska waga.

Specyfikacja

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

893:2010
0333
UIAA
Płeć
Unisex
Przeznaczenie
Skituring
Mocowanie
Koszykowe / Półautomatyczne / Automatyczne
Liczba zębów
10
Zęby atakujące
Stałe, o przekroju poziomym
Elastyczny łącznik
Tak
Materiał korpusów
Lekki stop
Materiał łącznika
Stal nierdzewna
Waga
ok. 590 g (para)
Pokrowiec
W komplecie
8a.pl

Climbing Technology Snow Flex z naTury najlżejsze

OK, BIORĘ