top

Bielizna termoaktywna X-Bionic

Bielizna termoaktywna X-Bionic ® to techniczna bielizna górska dla niej i dla niego, która wyposażona jest w funkcjonalne rozwiązania, mające podnieść Twój komfort w górach. Regulują termikę, odprowadzają wilgoć od ciała.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Bielizna termoaktywna X Bionic gwarancją komfortu termicznego

Pierwsza warstwa odzieży ma kolosalne znaczenie, dla naszego komfortu termicznego podczas aktywności! Marka X-Bionic wyspecjalizowała się przez to w tworzeniu najbardziej zaawansowanej na świecie bielizny termoaktywnej do wszelkiego rodzaju aktywności! W ofercie marki znajdziemy bieliznę termoaktywną X Bionic wykonaną zarówno z syntetycznych, jak i naturalnych włókien w postaci wełny merino. Niezależnie od wybranego przez ciebie modelu będzie miał on za zadanie zapewnić ci maksymalny komfort termiczny i przyjemne uczucie suchości w każdych warunkach. Odzież termoaktywna marki sprawdzi się więc doskonale zarówno podczas treningów, jak i startów w zawodach. Ubierzesz ją na trekking, bieg w terenie, skitury, czy narty. Wyłącznie od ciebie będzie zależeć to, w jaki sposób wykorzystasz swoją nową niezwykle zaawansowaną bieliznę!

Kluczowe cechy modeli syntetycznych i tych z wełny merino

Bielizna termoaktywna X-Bionic może być wykonana z najwyższej jakości włókien syntetycznych, jak i doskonale znanej fanom outdooru wełny merino. Syntetyki są wyjątkowo szybkoschnące, dzięki czemu pozwalają na sprawne pochłanianie i odparowywanie powstałej na skórze podczas wysiłku wilgoci. Materiały syntetyczne są również odporne na przetarcia. Kolejną cechą jest ich niezwykła wręcz lekkość. Jeśli jednak najbardziej zależy ci na ochronie przed wychłodzeniem, warto wybrać bieliznę termoaktywną X-Bionic wykonaną z wysokogatunkowej wełny merino. Ta pozwoli ci zachować optymalną temperaturę ciała nawet w ekstremalnych temperaturach. Jej termoregulacyjne właściwości sprawią, że będziecie chronieni również przed przegrzaniem! Wełna merino to gwarancja, że wasza skóra pozostanie sucha, a tkanina świeża. Dzieje się tak za sprawą naturalnych właściwości bakteriostatycznych tych włókien.

Bielizna termoaktywna X-Bionic w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu bez problemu wybierzecie odpowiedni zestaw tej zaawansowanej termoaktywnej bielizny. Za sprawą swych unikatowych właściwości, zapewni wam ona niezwykle wysoki wskaźnik komfortu termicznego, wsparcia i wygody. Kolekcja składa się zarówno z damskiej, jak i męskiej bielizny termoaktywnej X-Bionic. Dzięki temu każdy znajdzie u nas produkty, które doskonale spełnią jego oczekiwania! W ten sposób stworzony zestaw zapewni wam maksymalne wsparcie podczas wszelkich, również ekstremalnych przygód.