Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants - black/charcoal

Już od 194,33 zł Cena regularna 269,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód w pasie (cm) 50-82 54-88 58-92 60-102
Długość nogawki od kroku (cm) 65 68 69 70
Długość całkowita (cm) 86 89 94 96

Legginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants to element bielizny, z której skorzystają fani biegania. Dzięki temu treningi staną się o wiele przyjemniejsze ze wsparciem tego zaawansowanego technologicznie modelu, który zapewni wydajną termoregulację organizmu poddawanego wysiłkowi.

Oprócz wsparcia termoregulacji leginsy termoaktywne X-Bionic zapewnią, to co podczas biegu niezbędne, czyli maksymalną swobodę ruchów. Bez niej trudno sobie wyobrazić efektywne wypełnianie treningowych planów, a włoscy projektanci zadbali o to, byś zyskał niezbędną i wygodną podstawę do realizowania swojej zimowej pasji.

Leginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants nastawione są przede wszystkim na efektywną termoregulację, więc połączono tu rozwiązania szybkoschnące i izolujące. Jednak technologią spajającą te cechy jest 3D Bionic Sphere® System. Jej zadaniem jest zapewnienie Ci zrównoważonej gospodarki termicznej organizmu, która pozytywnie wpłynie na efektywność zimowej aktywności. Uzupełniane jest to przez takie rozwiązania jak AirConditioning Channel®, AirConditioningSpot oraz Ventus XT Rib. To pierwsze odpowiada za wentylację wewnętrznej strony ud. Drugie punktowo wspierają miejsca najbardziej narażone na przegrzewanie, a trzecie zapewnią wertykalną cyrkulację powietrza wokół ciała. Dzięki temu zyskasz równomierne odprowadzanie nadmiaru ciepła i powstającej podczas wysiłku wilgoci. Oznacza to, że ryzyko przegrzewania zostanie ograniczone, co pozytywnie wpłynie na dynamikę biegu. Jednocześnie ułatwia to zachowanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry przez dłuższy czas, a także przyśpiesza wysychanie samych leginsów X-Bionic.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants to także optymalna izolacja miejsc najbardziej narażonych na wychłodzenie. Zawdzięczać to można technologii ZERO-Insulation, która punktowo wspiera Cię tam, gdzie zimno może być odczuwane najbardziej dotkliwie. Bardzo komfortowe okaże się także połączenie rozwiązań Skin NODOR® oraz X-Bionic Mythlan. Pierwsze z nich wspiera swoimi cechami antybakteryjnymi, a drugie oferuje neutralne pH wokół skóry i właściwości hipoalergiczne. Dzięki temu świeżość przy ciele zachowasz przez dłuższy czas, a ryzyko powstawania nieprzyjemnych zapachów zostanie spowolnione. Nie trzeba dodawać, że pozytywnie wpłynie to na odczuwany komfort, szczególnie gdy na szlak wybierasz się na cały dzień.

Leginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants wyposażono także w rozwiązanie ProPrio Padding, które zapewnia odpowiednie napięcie mięśni. Dzięki temu czas reakcji nerwów jest krótszy, co oddala zjawisko przemęczenia, usprawnia przepływ krwi i ogranicza ryzyko wystąpienia bolesnych skurczy. Za stabilność leginsów X-Bionic odpowiada dopracowany pas biodrowy Aktiv-Bund®. Jego konstrukcja nie uciska, a jednocześnie utrzymuje ten model w odpowiedniej pozycji, co przekłada się na maksymalną wygodę. Większość składu materiałowego zajmuje tutaj poliamid. Dzięki niemu leginsy termoaktywne X-Bionic charakteryzują się niską podatnością na przetarcia, więc ich funkcjonalność zachowasz przez kolejne sezony.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants to szereg zaawansowanych technologii, które swoje praktyczne zastosowanie znajdą na wypadach biegowych.

X-Bionic Invent 4.0 Pants - najważniejsze cechy:

 • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
 • Materiał X-Bionic Mythlan przyśpiesza odprowadzanie nadmiaru wilgoci, a także jest pH neutralny;
 • Technologia 3D Bionic Sphere® System zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
 • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne na wewnętrznej stronie ud, co ogranicza ich przegrzewanie;
 • AirConditioningSpot to punktowa wentylacja chroniąca konkretne miejsca przed przegrzewaniem;
 • Ventus XT Rib to wertykalne kanały wentylacyjne, które ułatwiają odprowadzanie wilgoci i wymianę powietrza;
 • Ideo Waistband to stabilny pas biodrowy trzymający bokserki zawsze na swoim miejscu;
 • Rozwiązanie ProPrio Padding poprawia czas reakcji nerwowo-mięśniowej zwiększając wydajność mięśni;
 • Technologia ZERO-Insulation to punktowa izolacja miejsc narażonych na wychłodzenie;
 • Aktiv-Bund® zapewnia wygodne dopasowanie kalesonów, nie powodując dyskomfortowego ucisku;
 • Getry wykonane w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;

Użyte materiały: 94% poliamid, 3% polipropylen, 3% elastan;

Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 Pants - black/charcoal - opinie klientów

0.0
0 opinie