top

Legginsy damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants - black/charcoal

188,99 zł 269,99 zł
-30%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar XS S M L
Obwód w pasie (cm) 42-70 48-82 52-90 54-94
Obwód w biodrach (cm) 58-88 66-92 70-102 76-112
Długość nogawki od kroku (cm) 60 64 70 72
Długość nogawki od kroku (cm) 82 86 90 94

Legginsy damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants zapewnią termoaktywne wsparcie zarówno na podejściu, jak i dynamicznego zjazdu. Oznacza to, że zyskasz kompleksową ochronę przed wymagającymi warunkami, więc łatwiej unikniesz nadmiernego przegrzewania i wychłodzenia. Pozwoli to skutecznie realizować swoją zimową pasję, co docenią fanki aktywności o ekstremalnym charakterze.

Szereg zastosowanych w tym modelu rozwiązań sprawi, że wysiłek poza utartymi stokami stanie się efektywniejszy. Pozwoli to lepiej wykorzystać siły wkładane w wymagające podejście, jak i korzystać z ochrony przed wychłodzeniem podczas zjazdu.

Legginsy skiturowe damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants ze względu na swoje przeznaczenie wykonano z poliamidu. Jest to istotne, gdyż ten element skiturowej garderoby poddawany będzie dużym naprężeniom, więc takie rozwiązanie okazuje się praktyczne. Oznacza to, że ryzyko wystąpienia przypadkowych uszkodzeń mechanicznych, czy przetarć zostanie ograniczone, co sprawia, że zachowasz funkcjonalność tego modelu przez kolejne sezony. Legginsy skiturowe damskie X-Bionic to także komfortowe rozwiązanie Skin NODOR®. Jest to specjalna metoda oplecenia włókien tego modelu jonami srebra. Dzięki temu zyskasz właściwości antybakteryjnych, które spowolnią powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Pozwoli to przez dłuższy czas zachować przyjemny klimat wokół skóry, co okaże się praktyczne na kilkudniowych wypadach. Z kolei technologia X-Bionic Mythlan oferuje neutralne pH wokół skóry i właściwości hipoalergiczne, co dla ochrony skóry jest kluczowe.

Legginsy skiturowe damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants to jednak aktywna termoregulacja, która podczas zimowego wysiłku jest niezbędna. Rozwiązanie, które w tym celu tu zastosowano to 3D Bionic Sphere® System. Te specjalne kanaliki odpowiadają za wentylowanie organizmu, więc przegrzewanie będzie stale ograniczane. Wspierane jest to przez technologie AirConditioning Channel®, AirConditioningSpot oraz Ventus XT Rib. Pierwsze z nich odpowiada za zachowanie cyrkulacji powietrza wokół wewnętrznej strony ud. Drugie i trzecie rozwiązanie punktowo chroni newralgiczne miejsca ciała przed nadmierną ciepłotą. Ułatwia to zachowanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry przez dłuższy czas, a także przyśpiesza wysychanie samych leginsów X-Bionic.

Legginsy skiturowe damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants oferują także maksymalną swobodę ruchów. Zawdzięczać można to krojowi o dopasowaniu do kobiecej sylwetki oraz odpowiednio elastycznej konstrukcji. Dodatkowo za stabilność tego modelu na ciele zadba pas biodrowy Aktiv-Bund®. Jego konstrukcja nie uciska, a jednocześnie utrzymuje ten model w odpowiedniej pozycji, co przekłada się na maksymalną wygodę. Skitury to ta forma sportowej aktywności, która zasługuje na zaawansowane wsparcie. Dlatego legginsy skiturowe damskie X-Bionic korzystają z rozwiązania ProPrio Padding. Jego zadaniem jest takie napinanie mięśni, by czas ich nerworeakcji był krótszy. Poprawia to przepływ krwi i ogranicza ryzyko wystąpienia bolesnych skurczy.

Legginsy skiturowe damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants to idealne rozwiązanie dla każdej miłośniczki ekstremalnych wyzwań, która od swojej odzieży oczekuje technicznego wsparcia.

Legginsy X-Bionic Invent 4.0 Pants – najważniejsze cechy:

 • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
 • Materiał X-Bionic Mythlan przyśpiesza odprowadzanie nadmiaru wilgoci, a także jest pH neutralny;
 • Technologia 3D Bionic Sphere® System zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
 • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne na wewnętrznej stronie ud, co ogranicza ich przegrzewanie;
 • AirConditioningSpot to punktowa wentylacja chroniąca konkretne miejsca przed przegrzewaniem;
 • Ventus XT Rib to wertykalne kanały wentylacyjne, które ułatwiają odprowadzanie wilgoci i wymianę powietrza;
 • Ideo Waistband to stabilny pas biodrowy trzymający bokserki zawsze na swoim miejscu;
 • Rozwiązanie ProPrio Padding poprawia czas reakcji nerwowo-mięśniowej zwiększając wydajność mięśni;
 • Technologia ZERO-Insulation to punktowa izolacja miejsc narażonych na wychłodzenie;
 • Aktiv-Bund® zapewnia wygodne dopasowanie kalesonów, nie powodując dyskomfortowego ucisku;
 • Getry wykonane w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
Tak
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel®
Odzież pierwszej warstwy ma za zadanie efektywnie współpracować z kolejnymi warstwami w kwestii odparowywania potu. Dlatego X-BIONIC wyposażył swoją bieliznę termoaktywną w usprawniające ten proces struktury Air Guides, w których zawarte są kanały wentylacyjne Air-Conditioning Channels®. Odprowadzają one ciepło w kontrolowanym stopniu, a także szybko pozbywają się wilgoci.
Tak
X-BIONIC Skin NODOR®
Skin NODOR® jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Odzież wykonana w ten sposób jest ponadto hipoalergiczna.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Damskie
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Baselayer
Seria producenta X-BIONIC Invent 4.0
Przeznaczenie Skituring
Materiał bazowy 94% poliamid, 3% polipropylen, 3% elastan
Długość nogawki Nogawki pełne (długie)
Rodzaj pasa Elastyczny
X-BIONIC Air Guides / Air-Conditioning Channel® Tak
X-SOCKS Aktiv-Bund® Tak
X-BIONIC Skin NODOR® Tak

Legginsy damskie X-Bionic Invent 4.0 Pants - black/charcoal - opinie klientów

0.0
0 opinie