top

Torby Deuter

Torby Deuter o zróżnicowanej wielkości są świetnym wyborem na wycieczki, do podróżowania, a także na co dzień. Sprawdź torby turystyczne i sportowe przygotowane z myślą o aktywnych osobach.
Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

Wyczyść

Torby Deuter — na co dzień, wycieczkę i długą podróż w nieznane

Marki Deuter nie trzeba przedstawiać fanom turystyki. Ich plecaki uważane są za jedne z najlepszych i najbardziej dopracowanych konstrukcji na rynku. Kolekcja marki nie kończy się jednak na tym jednym typie produktów. Torby Deuter to szeroki wybór modeli o zróżnicowanych pojemnościach, znajdziemy tu niewielkie nerki, jak i bardzo pojemne modele podróżne na kółkach, które świetnie sprawdzą się na lotniskach. Marka dbając o środowisko naturalne, sięga w swych produktach po materiały z recyklingu. Impregnacja hydrofobowa toreb odbywa się bez użycia szkodliwych związków PFC. Dzięki temu wiele modeli posiada certyfikat bluesign® oraz Fair Wear.

Doskonała jakość wykonania i wyjątkowa praktyczność

Torby Deuter to zróżnicowana paleta produktów, każdy z nich łączy jednak doskonała jakość wykonania i dopracowany w najdrobniejszym detalu design. Dzięki temu torby  są niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Torby biodrowe Deuter to szeroki wybór modeli o różnych pojemnościach i stylistyce. Znajdziemy tu modne nerki na co dzień, które pozwolą nam bezpiecznie przenieść wszelkie niezbędne drobiazgi, jak i niskoprofilowe modele, które ukryjemy pod ubraniem. Te drugie świetnie sprawdzą się w niebezpiecznych miejscach do przenoszenia gotówki i innych kosztowności. Torby Deuter to jednak nie tylko praktyczne biodrówki. W ofercie marki znajdziemy bowiem szeroki wybór toreb podróżnych Deuter o zróżnicowanych pojemnościach. Każda z nich wykonana jest z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów. Te są przygotowane na trudy intensywnego użytkowania. Posiadają właściwości hydrofobowe, a ich splot skutecznie niweluje ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Torby można przenosić w różny sposób, wiele z nich oprócz standardowych rączek posiada szelki, co pozwala wykorzystać je jako funkcjonalny plecak. Największe modele wyposażono w praktyczne kółka i teleskopowe rączki.

Sprawdź torby Deuter w ofercie górskiego sklepu internetowego 8a.pl

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór toreb tej cenionej wśród turystów marki. Bogate portfolio produktów z pewnością pozwoli wam znaleźć model idealnie dopasowany do swoich preferencji. Na szczególną uwagę zasługują produkty wykorzystujące możliwości technologii NFC. Dzięki niej w przypadku zagubienia bagażu, uczciwy znalazca może zeskanować nasze dane i skontaktować się z nami.