top

Skarpety X-Socks

Skarpety X-SOCKS ® to jedne z najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku. Tu liczy się każdy detal! Doskonale rozwinięte skarpety X-BIONIC ®, tego samego szwajcarskiego producenta! Wysokie skarpety zimowe i krótkie skarpetki na lato zapewniają optymalny mikroklimat w czasie podejmowania bardzo intensywnego wysiłku fizycznego.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Skarpety X-SOCKS maksymalnie zaawansowana konstrukcja

Szwajcarski producent bielizny termoaktywnej X-BIONIC tworzy również idealne uzupełnienie swojej kolekcji! Skarpetki, o których mowa mają za zadanie zapewnić nam maksymalny komfort termiczny i pozwolić na uniknięcie odniesienia bolesnych kontuzji podczas uprawiania sportu. Odpowiednio dobrane skarpety mogą bowiem wyeliminować ryzyko powstawania bolesnych odcisków, podrażnień, czy otarć skóry. Skarpety X-SOCKS są wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Szeroki wybór skarpetek pozwoli ci dopasować model skrojony wprost pod twoje oczekiwania. W ofercie marki znajdziesz modele o różnym przeznaczeniu, od krótkich skarpetek biegowych, przez wysokie modele do trekkingu, a na skarpetach narciarskich X-SOCKS kończąc. Produkty marki powstają w oparciu o nowoczesne syntetyczne tkaniny. Część z modeli posiada także funkcjonalny dodatek w postaci wełny merino. Skarpety X-SOCKS posiadają również specjalne antybakteryjne wykończenie. To pozwala na zahamowanie rozmnażania się mikrobów odpowiedzialnych za przykre zapachy. Dzięki temu tkanina dłużej pozostanie świeża. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że skarpety będą podstawą twojej garderoby na długi czas.

Rozwinięcie skarpet X-Bionic!

Skarpety X-SOCKS powstają w oparciu o najwyższej jakości nowoczesne tkaniny syntetyczne, z których znane były skarpety X-Bionic. Dlaczego? Dlatego, że posiadają one wiele cech pożądanych przez osoby aktywne. Przede wszystkim połączenie właściwości szybkoschnących i wysokiej oddychalności sprawi, że nasze stopy pozostaną suche przez długi czas. Pot powstały na nich podczas wzmożonego wysiłku zostanie skutecznie pochłonięty i odparowany. Dzięki temu będziemy skutecznie chronieni przed przegrzaniem. Co więcej, wybór odpowiedniej grubości skarpety pozwoli nam również odizolować się od chłodu. Włókna syntetyczne są również niezwykle wytrzymałe na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Skarpety X-SOCKS posiadają jednakże wiele innych unikatowych cech. Są tworzone w sposób strefowy, specjalne panele mogą wspomagać cyrkulację powietrza w newralgicznych miejscach. Zminimalizowana ilość płaskich szwów redukuje ryzyko powstawania otarć, odcisków czy podrażnień skóry. W ofercie marki znajdziemy również skarpety kompresyjne. Kolekcja, to zarówno damskie, jak i męskie skarpety X-SOCKS, każdy więc znajdzie model idealnie dopasowany do swych preferencji i aktywności.