top
Dlaczego
warto

6 powodów, dla których warto obrać kierunek na 8a.pl!

Dlaczego
warto
 
1
Pracuj w nowoczesnej firmie będącej liderem branży
8a.pl to marka o ugruntowanej pozycji rynkowej, wyznaczająca trendy outdoorowe w Polsce. Jesteśmy jednym z największych sklepów e-commerce tego typu w kraju.
 
2
Połącz życie osobiste i pasję z zawodowym rozwojem
Pracujesz do ustalonej godziny, a pozostały czas spędzasz jak chcesz. Choć w sumie... w góry czy skały przyjdzie Ci u nas też czasem pojechać w środku tygodnia. Przecież ktoś musi zrobić te wszystkie zdjęcia, poznać produkty czy zintegrować z ekipą! Czasami organizujemy też eventy z takimi postaciami gór jak: Janusz Gołąb, Andrzej Bargiel czy Krzysztof Wielicki, możemy więc potrzebować twojej pomocy ;)
 
3
Korzystaj z wygodnego biura i lokalizacji w samym centrum Śląska
Nasz sklep i biuro tworzą komfortową przestrzeń do pracy, a ich ulokowanie w centrum Gliwic pozwala z łatwością dotrzeć do nas z każdej części aglomeracji. Zapewniamy darmowy parking, stosowne narzędzia do pracy, jadalnię, szatnię i pyszną kawę. Nie, owocowych czwartków nie ma, za to objadamy się urodzinowymi ciastami solenizantów ;)
 
4
Wybierz stabilne wynagrodzenie bez niewiadomych
Jesteśmy otwarci na różne modele współpracy i dostosowujemy się do twoich oczekiwań finansowych oraz zawodowych. Umowa o pracę, część etatu, własna firma - możesz liczyć na warunki, które najlepiej będą pasować do twojej aktualnej sytuacji życiowej i miejsca zamieszkania.
 
5
Pracuj z globalnymi markami i korzystaj ze zniżek produktowych
Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na zakup markowej odzieży górskiej i produktów turystycznych uznanych marek po niższych cenach. Do tego dochodzi dostęp do nowinek technologicznych, wyjazdy na targi, szkolenia i testy produktowe.
 
6
Wsparcie w rozwoju osobistym i możliwość awansu
Doceniamy talent, umiejętności i doświadczenie. Ponad wszystko cenimy jednak osobistą inicjatywę, zaangażowanie i dążenie do współpracy - nie rywalizacji. To wszystko pozwala nam tworzyć zespół pełen pasji i energii. Inwestujemy w pracowników 8aTeam'u i pomagamy rozwinąć im zawodowe umiejętności albo praktyczną wiedzę na temat gór i outdooru.