top

Nigdy nie przestajemy się wspinać. Chcemy być NA TOPIE!

Żeby być najlepszym sklepem outdoorowym w branży nieustannie podnosimy poprzeczkę i nigdy nie szukamy dróg na skróty.

Nazwa 8a - będąca w wycenach wspinaczkowych granicą prawdziwego profesjonalizmu i nieustannego dążenia do osiągnięcia życiowej formy - tłumaczy naszą misję.

Nazwa 8a - będąca w wycenach wspinaczkowych granicą prawdziwego profesjonalizmu i nieustannego dążenia do osiągnięcia życiowej formy - tłumaczy naszą misję.

Chcemy tworzyć wartość, która:
  • Daje naszym klientom bezpieczeństwo i pomaga realizować im swoje outdoorowe pasje.
  • Osobom pracującym w naszej firmie zapewnia możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.
  • Wszystkim kochającym góry i przyrodę - podsuwa stosowną wiedzę oraz wsparcie.

Jak to robimy?

Team 8a.pl
Tworzymy firmę opartą o rozwój, pozytywne emocje i niekorporacyjną kulturę.
Chcemy tworzyć miejsce pracy, w którym każdy ma równe szanse, jest ceniony za swoją inicjatywę i pomysły, którymi dzieli się z innymi. Zależy nam na budowaniu klimatu zaufania i wzajemnego wspierania się. Chcemy, by osoby tworzące nasz zespół czuły się w pracy równie swobodnie, jak w trakcie realizowania swoich outdoorowych pasji, a zawodowa przestrzeń pozwalała im osiągać coraz ambitniejsze cele.
Popularyzujemy świadomą turystykę i rozpowszechniamy wiedzę na temat gór.
Oprócz sklepu stacjonarnego i e-commerce prowadzimy działania prospołeczne i proekologiczne, w których zwracamy uwagę na problem śmiecenia w górach (Akcja „Nie śmieć gościu”) czy bezpieczeństwa wspinaczki (Akcja „Kończę bezpiecznie”). Bierzemy także czynny udział w festiwalach górskich i sami tworzymy eventy oraz spotkania z ludźmi gór. Miejscem dialogu z pasjonatami outdooru jest nasza autorska platforma 8academy.pl, na której doradzamy w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu oraz opisujemy najciekawsze miejscówki do wspinania, trekkingu czy na skitury.
Wyznaczamy trendy w branży i rekomendujemy niezawodne rozwiązania.
W górach liczy się bezpieczeństwo, dlatego dystrybuujemy i sprzedajemy produkty wyłącznie topowych producentów sprzętu outdoorowego. Naszym celem jest edukacja klientów w kwestii doboru produktów dostosowanych do określonej aktywności sportowej i umiejętności, a także nakłanianie do świadomych i przemyślanych zakupów.