top

Plecaki Helly Hansen

Plecaki Helly Hansen to świetny wybór dla aktywnych osób. W ofercie modele przygotowane do wielu aktywności outdoorowych. Tu znajdziesz mały plecak Helly Hansen na lato, jak i u duże modele na dłuższe wędrówki i zimowe wprawy.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Plecaki Helly Hansen — szeroki wybór modeli dla każdego

Marka Helly Hansen to producent, który tworzy swoje produkty z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Często wykorzystuje materiały z recyklingu, ale przede wszystkim stawia na długowieczność swoich produktów. Plecaki Helly Hansen powstają więc z materiałów, które cechuje doskonała wytrzymałość! W portfolio marki znajdziesz zarówno małe plecaki miejskie z przegrodą na laptopa, jak i wyjątkowo funkcjonalne plecaki turystyczne Helly Hansen. Każdy z modeli wykonany jest z dbałością o najmniejsze nawet detale. Dzięki temu plecaki są niezwykle praktyczne, wytrzymałe oraz lekkie!

Maksymalna funkcjonalność i komfort

Aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort, marka postawiła na dopracowany system nośny. Plecaki Helly Hansen wykorzystują w nim amortyzujące materiały, oraz przewiewne tkaniny. Dzięki temu podczas wędrówki z plecakiem nadmiar wilgoci produkowany na skórze jest skutecznie odparowywany. Pojemne komory główne często posiadają dodatkowe przegrody i kieszenie, na przykład na laptopa. Modele turystyczne można rozbudować o system hydracyjny, co pozwoli lepiej zadbać o nasze nawodnienie podczas wymagającej wędrówki. Plecaki dostępne są w wielu pojemnościach, dzięki czemu sprawdzą się świetnie zarówno na co dzień, podczas krótkich wycieczek, jak i na kilkudniowych wyprawach. Plecaki w celu zapewnienia maksymalnej stabilności przenoszonego ładunku wyposażone są najczęściej w pasy piersiowy i biodrowy. Są one regulowane, a w modelach turystycznych łatwo znaleźć pasy biodrowe wyposażone w dodatkowe funkcjonalne kieszenie na drobiazgi.

Sprawdź plecaki Helly Hansen w sklepie górskim 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór produktów tej skandynawskiej marki. Jej ogromne doświadczenie połączone z wysokogatunkowymi materiałami sprawia, że poszczególne modele są niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne. Plecaki Helly Hansen to wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na maksymalnej funkcjonalność i doskonałej jakości wykonania. Szeroki zakres regulacji sprawia, że model dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie. Wybierając jeden z produktów skandynawskiej marki, sięgasz po zrównoważony i najwyższej jakości plecak, który będzie towarzyszył twoim aktywnościom przez wiele sezonów.