top

Harszle Marker

Harszle Marker kompatybilne z wiązaniami skiturowymi tej marki to niezbędny dodatek do wyposażenia w czasie poruszani się po oblodzonych stokach. Kiedy foki skiturowe już nie wystarczają, noże lodowe Marker zapewnią perfekcyjną przyczepność.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Harszle Marker — doskonała jakość wykonania

Jeśli twoja przygoda ze skituringiem ewoluowała i wybierasz się w coraz bardziej niedostępne i trudne miejsca, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria zwiększające twoje bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrane noże lodowe, pozwolą ci z większą dozą pewności pokonywać trudne i oblodzone fragmenty planowanych tras. Harszle Marker to modele wykonane z lekkich i jednocześnie niezwykle wytrzymałych stopów metali. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli ci z łatwością dopasować je do posiadanych przez ciebie nart. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z wąskich desek zawodniczych, czy modelu o sporej szerokości przeznaczonego do freeridu.

Lekka i wytrzymała konstrukcja na trudne górskie warunki

Harszle Marker to produkty, które wykonuje się wyłącznie z najlepszych dostępnych materiałów. Lekkie stopy metali wykorzystane w produkcji są wyjątkowo wytrzymałe i nie obciążą cię zbytnio podczas zdobywania kolejnych metrów przewyższeń. Modele za sprawą odpowiedniego profilowania świetnie wgryzają się w oblodzone stoki, pozwalając na sprawne poruszanie się w trudnym technicznie terenie. Harszle Marker dostępne są w wielu rozmiarach, co pozwala z łatwością dopasować je do swoich nart. Noże lodowe Marker przygotowano z myślą o wiązaniach Marker z serii Kingpin i Alpinist. Ich montaż jest bardzo prosty i nie przysporzy ci problemów nawet w trudnym terenie.

Sprawdź harszle Marker w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W górskim sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz szeroki wybór produktów marki Marker. Od zaawansowanych wiązań dla fanów skituringu, po akcesoria, pozwalające na nadanie swojemu sprzętowi dodatkowej funkcjonalności. Harszle Marker będą doskonałym wyborem dla wszystkich skiturowców, którzy chcą pokonywać trudne technicznie stoki. Ich budowa pozwoli na zachowanie wyższej przyczepności bez zbytnego obciążania nas podczas transportu. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że nowo zakupione noże lodowe posłużą nam przez wiele sezonów intensywnego użytkowania.