top

Harszle Dynafit

Harszle Dynafit przyjdą z pomocą zawsze wtedy, kiedy foki nie będą już zapewniały odpowiedniej przyczepności. Noże lodowe to konieczność do bezpiecznego przemieszczania się na stromych, oblodzonych stokach.
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Harszle Dynafit — nowoczesne rozwiązania na trudne warunki

Gdy rozpoczynasz swoją przygodę ze skiturami, trasy, jakie pokonujesz, są łatwe. Wraz z doświadczeniem miejsca, w które się udajesz, mogą stawać się coraz to bardziej niebezpieczne. Warto zabezpieczyć się wtedy dodatkowo przed zmiennymi górskimi warunkami. Harszle Dynafit to modele dedykowane wiązaniom Dynafit. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które cechują się lekkością i wyjątkowo wysokim poziomem wytrzymałości. Wybierając jeden z modeli cenionej marki Dynafit, sięgasz po najwyższej klasy sprzęt dostępny na rynku. Harszle dostępne są w wielu szerokościach, więc bez problemu dopasujesz je do posiadanych przez siebie nart.

Maksymalna lekkość i wytrzymałość dla wymagających

Harszle Dynafit to produkty wykonane ze stopów metali lekkich. To dzięki temu cechują się one niewielką wagą, a przy tym wytrzymałością, jaka jest niezbędna podczas aktywności w trudnym górskim terenie. Podczas użytkowania noży zapewniasz sobie lepszą przyczepność, co pozwala na sprawniejsze poruszanie się w technicznym i oblodzonym terenie. Montaż harszli jest prosty i odbywa się w ciągu kilku chwil. Harszle Dynafit dostępne są w wielu szerokościach, co pozwoli ci z łatwością dopasować je do posiadanych przez siebie desek. Nieważne więc, czy skitury uprawiasz na wąskich nartach zawodniczych, czy szerokim modelu dedykowanym do jazdy w głębokim puchu. Noże lodowe Dynafit będą doskonałym uzupełnieniem twojego skiturowego ekwipunku.

Sprawdź harszle Dynafit w ofercie sklepu górskiego online 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziesz szeroki wybór produktów marki Dynafit. Postawienie na sprawdzone i innowacyjne rozwiązania firmy pozwoli ci na sprawne poruszanie się w górskim terenie. Połączenie zaawansowanych wiązań i harszli Dynafit sprawi, że będziesz w stanie pokonywać najbardziej wymagające odcinki tury w bardziej bezpieczny sposób. Ultralekka konstrukcja nie obciąży cię podczas podejść. Wytrzymałe materiały sprawią, że nowo zakupione harszle posłużą ci przez wiele sezonów intensywnego użytkowania.