top

Teva

Teva to amerykański producent sandałów i obuwia, który osiągnął status niemalże kultowego. Główne kolekcje dostępne w sklepie 8a.pl obejmują wytrzymałe sandały trekkingowe, sportowe, klapki i japonki.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Sandały Teva to perfekcja każdego szczegółu

Proste i jednocześnie niezawodne konstrukcje doskonale sprawdzają się zarówno w wymagających warunkach terenowych, jak i podczas wakacyjnego wypoczynku. Wiele modeli terenowych, w tym sandały trekkingowe, jest specjalnie przygotowanych do użytkowania na śliskich i mokrych skałach. To właśnie przez to są z chęcią wybierane na spływy kajakowe, czy do poruszania się w terenie, gdzie mamy częsty kontakt z wodą, w czasie brodzenia brzegiem jeziora czy przekraczania strumyków i potoków. Stosowane mieszanki gumy zapewniają bezprecedensową przyczepność na śliskich nawierzchniach takich jak kamienie i skały. Amerykańskie sandały Teva wyróżniają się także specjalnym systemem mocowania pasków. W całości przechodzą one pod stopą, co sprawia, że trekkingowe sandały tej marki są niemal niezniszczalne. Użytkowane przez wiele sezonów na licznych szlakach i ścieżkach, doskonale zachowują swoje właściwości w trakcie kolejnych wyjazdów. Często stosowane do wykonywania pasków materiały szybkoschnące doskonale sprawdzają się w czasie pokonywania przeszkód wodnych. Sandały szybko wysychają i zapewniają wysoki komfort w trakcie dalszego marszu.

Szeroki wybór modeli

Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór sandałów i japonek. Wśród nich znajdują się zarówno sandały turystyczne, jak i trekkingowe. Charakteryzują się one mocniejszą konstrukcją, bardzo dobrą amortyzacją oraz wszechstronną podeszwą, która oferuje bardzo dobrą przyczepność na zróżnicowanym podłożu. Wiele modeli jest również wybieranych do codziennego użytkowania, pozwalając zapewnić komfort i odpowiednią wentylację stóp w czasie największych upałów. Oferując sandały Teva, sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór kolorystyki oraz konstrukcji tak, aby każdy użytkownik znalazł model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Teva – popularne kategorie

Sandały Teva Teva outlet Teva wyprzedaż