top

Spodnie Ortovox

Spodnie Ortovox świetnie uzupełnią zestaw odzieży podczas każdego wyjazdu w góry. W ofercie modele, które sprawdzą się we wspinaczce, alpinizmie, a także podczas pieszego pokonywania szlaków. Damskie i męskie spodnie Ortovox dla miłośników gór to wysokiej jakości materiały oraz świetne wykonanie.
Zobacz jako Siatka Lista

35 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

35 Produkty

Wyczyść

Spodnie Ortovox — doskonały wybór dla fanów skituringu

Ortovox to producent tworzący zaawansowaną odzież i sprzęt dla fanów skituringu. Połączenie nowatorskich technologii i najwyższej jakości materiałów sprawia, że produkty firmy wybierane są przez najbardziej wymagających użytkowników. Spodnie Ortovox powstają wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najlepszej dostępnej technologii. Nie sposób pominąć również fakt, że marka ta wyjątkowo dba o środowisko naturalne. Spodnie skiturowe Ortovox powstają bowiem z materiałów pozyskanych metodą recyklingu. Zastosowane impregnaty hydrofobowe nie posiadają w swym składzie wyjątkowo szkodliwych związków PFC. Modele, które wykorzystują wełnę w formie ociepliny, również legitymują się proekologicznymi certyfikatami, takimi jak Fair Wear i Responsible Wool Standard. Naturalny surowiec jest ponadto pozyskiwany wyłącznie z hodowli niewykorzystujących procesu mulesingu.

Nowoczesna konstrukcja o bezkompromisowej ochronie

Spodnie Ortovox powstają z wytrzymałych i lekkich tkanin, które cechują się wieloma pożądanymi cechami. Pomimo swojej lekkości materiały są odporne na łatwe przetarcie, czy przypadkowe uszkodzenie. Dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas aktywności w terenie. Aby spodnie miały możliwość zapewnienia bezkompromisowej ochrony, korzystają z możliwości membran z rodziny Toray Dermizax®. Te mają za zadanie całkowicie zabezpieczyć nas przed przemoczeniem, oraz ochronić przed wychładzającym wpływem wiatru. Spodnie Ortovox w celu zabezpieczenia ich przed uszkodzeniem (na przykład za sprawą ostrej krawędzi nart) posiadają wzmocnienia z doskonale znanych fanom outdooru materiałów. Cordura® i Dyneema®, bo o nich mowa to gwarancja najwyższego poziomu ochrony. Spodnie zapewniają również doskonałą oddychalność, która pozwala na sprawne odparowywanie potu powstałego na skórze podczas wysiłku.

Sprawdź spodnie Ortovox w ofercie sklepu online 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie wiele modeli spodni tej renomowanej marki. Kolekcja składa się zarówno z damskich, jak i męskich modeli także każdy z nas będzie w stanie znaleźć coś specjalnie dla siebie. Wyjątkowo wysoka jakość wykonania sprawi, że nowo wybrany spodnie będą towarzyszyć naszym skiturowym wypadom przez długi czas. Należy również pamiętać, że produkty marki Ortovox są nie tylko praktyczne i wytrzymałe, ale również wyjątkowo ekologiczne.