top

Śpiwory The North Face

Śpiwory The North Face to się modele na trekking w warunkach letnich, jak i zimowe, sprawdzające się w czasie zdobywania najwyższych szczytów w czasie silnych mrozów. Nowoczesne rozwiązania zapewniają pełną niezawodność.
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Wyczyść

Śpiwory The North Face

Legendarny ekwipunek górski i turystyczny amerykańskiego producenta to również śpiwory The North Face. Marka od wielu już lat jest jednym z największych dostawców śpiworów turystycznych. Szeroka oferta firmy obejmuje modele o zróżnicowanej konstrukcji, na każde warunki pogodowe.

Puchowe śpiwory The North Face na mrozy

Wśród wspinaczy, a szczególnie alpinistów i himalaistów, doskonale znane są śpiwory puchowe TNF. Bardzo ciepłe konstrukcje są świetnie przygotowane na mrozy panujące na większych wysokościach. Ocieplina z naturalnego puchu gwarantuje najlepszą możliwą izolację, aby utrzymywać w czasie snu optymalną temperaturę w okolicach ciała. Ponadto puch bardzo mało waży i można go mocno skompresować. To właśnie dlatego nawet najcieplejsze śpiwory są stosunkowo lekkie i nie zajmują dużej ilości miejsca w plecaku lub torbie wyprawowej. Odpowiednie opracowane kształty komór na puch utrzymują równomierne rozłożenie ociepliny na całej powierzchni śpiwora, redukując miejsca, w których ciepłe powietrze mogłoby się łatwo wydostawać na zewnątrz. Podobną funkcję spełnia kołnierz termiczny oraz ocieplana listwa poprowadzona wzdłuż zamka. Wszystkie śpiwory The North Face wyposażane są ponadto w dobrze dopasowane do głowy kaptury, które świetnie chronią przed szybkim wychłodzeniem głowy.

Syntetyczne śpiwory The North Face na zróżnicowane temperatury

Wśród śpiworów z syntetycznym wypełnieniem amerykański producent daje nam bardzo szeroki wybór. Znajdziemy tu bowiem niezwykle ciepłe śpiwory górskie, doskonale sprawdzające się w bardziej wilgotnych warunkach, jak i lekkie modele turystyczne. Z mniejszych modeli przeznaczonych na lato z chęcią korzystają wszyscy miłośnicy wędrówek i trekkingów. Oferują one bowiem świetne właściwości użytkowe. Są łatwe do utrzymania w czystości nawet przy częstym użytkowaniu. Śpiwory syntetyczne bardzo dobrze sprawdzają się również w zmiennych warunkach pogodowych, charakteryzując się mniejszą wrażliwością na wilgoć. Niezależnie od tego jaki śpiwór The North Face wybierzesz, z pewnością zapewni on optymalne warunki do spania.