top

Śpiwory The North Face

Śpiwory The North Face to się modele na trekking w warunkach letnich, jak i zimowe, sprawdzające się w czasie zdobywania najwyższych szczytów w czasie silnych mrozów. Nowoczesne rozwiązania zapewniają pełną niezawodność.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Śpiwory The North Face

Legendarny ekwipunek górski i turystyczny amerykańskiego producenta to również śpiwory The North Face. Marka od wielu już lat jest jednym z największych dostawców śpiworów turystycznych. Szeroka oferta firmy obejmuje modele o zróżnicowanej konstrukcji, na każde warunki pogodowe.

Puchowe śpiwory The North Face na mrozy

Wśród wspinaczy, a szczególnie alpinistów i himalaistów, doskonale znane są śpiwory puchowe TNF. Bardzo ciepłe konstrukcje są świetnie przygotowane na mrozy panujące na większych wysokościach. Ocieplina z naturalnego puchu gwarantuje najlepszą możliwą izolację, aby utrzymywać w czasie snu optymalną temperaturę w okolicach ciała. Ponadto puch bardzo mało waży i można go mocno skompresować. To właśnie dlatego nawet najcieplejsze śpiwory są stosunkowo lekkie i nie zajmują dużej ilości miejsca w plecaku lub torbie wyprawowej. Odpowiednie opracowane kształty komór na puch utrzymują równomierne rozłożenie ociepliny na całej powierzchni śpiwora, redukując miejsca, w których ciepłe powietrze mogłoby się łatwo wydostawać na zewnątrz. Podobną funkcję spełnia kołnierz termiczny oraz ocieplana listwa poprowadzona wzdłuż zamka. Wszystkie śpiwory The North Face wyposażane są ponadto w dobrze dopasowane do głowy kaptury, które świetnie chronią przed szybkim wychłodzeniem głowy.

Syntetyczne śpiwory The North Face na zróżnicowane temperatury

Wśród śpiworów z syntetycznym wypełnieniem amerykański producent daje nam bardzo szeroki wybór. Znajdziemy tu bowiem niezwykle ciepłe śpiwory górskie, doskonale sprawdzające się w bardziej wilgotnych warunkach, jak i lekkie modele turystyczne. Z mniejszych modeli przeznaczonych na lato z chęcią korzystają wszyscy miłośnicy wędrówek i trekkingów. Oferują one bowiem świetne właściwości użytkowe. Są łatwe do utrzymania w czystości nawet przy częstym użytkowaniu. Śpiwory syntetyczne bardzo dobrze sprawdzają się również w zmiennych warunkach pogodowych, charakteryzując się mniejszą wrażliwością na wilgoć. Niezależnie od tego jaki śpiwór The North Face wybierzesz, z pewnością zapewni on optymalne warunki do spania.

Sprawdź też inne śpiwory

Śpiwory Pajak Śpiwory Marmot Śpiwory Małachowski Śpiwory Robens Śpiwory Outwell