top

Śpiwory Robens

Śpiwory Robens® to doskonała propozycja do turystyki oraz podejmowania górskich wyzwań. Oferujemy wygodne śpiwory biwakowe i ultralekkie modele puchowe, które zapewnią ciepło w czasie zimowych mrozów.
20
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę

Śpiwory Robens® dla wszystkich miłośników plenerowych wyjazdów

Śpiwory Robens® tworzone są przez pasjonatów, którzy niemalże cały swój wolny czas spędzają w górach, nad jeziorami lub w lesie. To dzięki ich doświadczeniu każdy model cechuje się niezwykle wysoką jakością oraz komfortem użytkowania. Bezkompromisowo trwałe, rzetelnie wypełnione, dające się wygodnie spakować. Wiemy ile znaczy dobry sen podczas aktywności turystycznej! To właśnie dlatego polegamy na duńskiej marce Robens® i stosowanych przez nią w śpiworach sprawdzonych ocieplinach w postaci naturalnego puchu oraz syntetycznego wypełnienia. Gwarantują one doskonałą izolację cieplną przy niewielkiej wadze. Specjalna konstrukcja poszczególnych komór oraz kołnierze termiczne dodatkowo redukują straty ciepła w niskich temperaturach. Ultralekkie materiały zewnętrzne sprawiają zaś, że śpiwory Robens® zachowują optymalną wytrzymałość, a jednocześnie dają się spakować do niedużych wymiarów. Jakość nagrodzona przez specjalistów.

Szeroki wybór śpiworów Robens®

Poszukiwania śpiwora idealnego zaowocowały wprowadzeniem do oferty Robens® modeli o kształcie mumii w czterech wariantach: technicznym, standardowym, komfortowym oraz o kształcie trapezu. Dzięki temu bez problemu znajdziesz śpiwór skrojony specjalnie dla Ciebie – na wyprawy górskie, do turystyki pieszej lub wakacyjne wyjazdy na kemping. Aby ułatwić wybór śpiwora optymalnie dostosowanego do Twoich potrzeb, wszystkie modele testowane są zgodnie z Normą Europejską (EN) i opisane sugerowanymi temperaturami użytkowania. W celu szybkiego doboru proponujemy również prosty podział śpiworów ze względu na porę roku, w jakiej zapewniają największy komfort:

1 sezonowy – świetnie sprawdza się latem
2 sezonowy – optymalny w warunkach panujących od późnej wiosny do wczesnej jesieni
3 sezonowy – sprawdza się przez większą część roku, od wiosny do jesieni
4 sezonowy – całoroczny śpiwór ze wskazaniem na zimne warunki

Śpiwory Robens® to wysoki komfort snu, lekkość i kompaktowe rozmiary po spakowaniu.

Sprawdź inne kolekcje Robens

Namioty Robens Lite Namioty Robens Trail Namioty Robens Scandinavia Namioty Robens Adventure Maty i materace Robens