top

Salomon spodnie trekkingowe

Spodnie trekkingowe Salomon to modele na górskie wędrówki, w trakcie których nieraz przyjdzie pokonywać skalne przeszkody. Dodatkowe wzmocnienia sprawią, że spodnie Salomon przetrwają wiele kilometrów.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Salomon – spodnie trekkingowe na górskie szlaki i nie tylko

Marka Salomon to niezwykle wszechstronny producent sprzętu, obuwia i odzieży górskiej. W jego ofercie znajdują się bowiem produkty do trekkingu, biegów górskich, narciarstwa i wielu innych aktywności związanych z górami. Wśród oferowanych modeli nie mogło oczywiście zabraknąć podstawowej odzieży dla miłośników długich wędrówek po szlakach. Spodnie trekkingowe Salomon to modele, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkowniczkom i użytkownikom. Optymalnie przygotowane kroje to z jednej strony dobre dopasowanie do sylwetki, a z drugiej wystarczająca swoboda ruchów w czasie pokonywania najtrudniejszych przeszkód terenowych. Spodnie do trekkingu marki Salomon doskonale uzupełnią górski strój oferując wysoki komfort w zmiennej pogodzie.

Spodnie trekkingowe Salomon to najwyższej jakości materiały

Spodnie górskie marki Salomon to doskonała odzież, która spełni wszystkie potrzeby miłośników wędrówek po szlakach. Bardzo dużą popularnością cieszą się spodnie softshellowe, w których zastosowano technologię Salomon AdvancedSkin Shield. Zaawansowany materiał bardzo dobrze chroni przed wychładzającymi podmuchami wiatru. Dzięki temu wyśmienicie spisuje się podczas górskich wędrówek, zabezpieczając komfortowe warunki nawet na odsłoniętych częściach szlaków. Ponadto materiał zachowuje wysoką rozciągliwość, co przekłada się na niezrównaną swobodę ruchów. Wyższe podniesienie nogi na trudnych fragmentach nie stanowi problemu. Ponadto dostępne są liczne modele wykonane z lżejszych materiałów, które doskonale spiszą się w cieplejszej części roku, a także podczas szybszego pokonywania szlaków, kiedy niezbędna będzie zwiększona oddychalność. Zminimalizowanie w nich ilości kieszeni sprawia, że całość jest jeszcze lżejsza. To świetny wybór, kiedy szybko przemieszczamy się w lekkich butach podejściowych Salomon.W większości spodnie trekkingowe Salomon posiadają dodatkowe wzmocnieni na kolanach, a także w dolnej części nogawek. Te pierwsze stanowią doskonałe zabezpieczenie przed szybkim uszkodzeniem spodni o wystające skały. Te drugi chronią przed otarciami od butów trekkingowych czy zadarciu spodni zębami raków.

Spodnie trekkingowe Salomon w sklepie 8a.pl to szeroki wybór dla pań i panów

Niezależnie od tego który model wybierzesz, możesz być pewnie doskonałych właściwości użytkowych. Liczne kieszenie umieszczone tradycyjnie po bokach, z tyłu lub na nogawkach, oferują wiele miejsca na najpotrzebniejsze drobiazgi. W zależności do gustu, dostępne są zróżnicowane kroje spodni – od bardzo dopasowanych do sylwetki, po swobodniejsze. Dzięki zastosowaniu elastycznych włókien żadne z nich nie krępują ruchów, przez co zapewniając maksymalną wygodę niezależnie od trudności szlaku.

Sprawdź inne produkty Salomon

Salomon Buty Plecaki biegowe Salomon Buty Salomon Speedcross Salomon Plecaki turystyczne Salomon Wyprzedaż