top

Rękawiczki Climbing Technology

Rękawiczki Climbing Technology ® zdadzą egzamin w pracy z linami – czy to podczas wspinaczki, czy pracy na wysokości. Idealne w góry na łańcuchy i via ferraty. Wytrzymałe i wygodne.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki Climbing Technology — doskonałe do pracy z liną

Zabezpieczenie skóry naszych dłoni podczas asekuracji, korzystania z łańcuchów, czy pracy z liną na wysokościach jest niezwykle istotne. Dlatego reż warto sięgnąć po rękawiczki via ferrata, zostały one opracowane z myślą o tej rozwiajającej się gałęzi aktywności górskich. Rękawiczki Climbing Technology będą idealnym wyborem dla wszystkich najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale zabezpieczą nasze dłonie przed tarciem, które mogłoby doprowadzić nas do bolesnych kontuzji. W ofercie znajdziesz klasyczne modele oraz rękawiczki bez palców Climbing Technology. Bez względu na to, po który z modeli sięgniecie, z pewnością będziecie zadowoleni. Włoski producent Climbing Technology jest bowiem niezwykle doświadczony i produkuje wyłącznie najlepszej jakości sprzęt, który stanie się podstawą twojego górskiego ekwipunku.

Wysoka jakość wykonania gwarancją wytrzymałości

Rękawiczki Climbing Technology służące do asekuracji powstają wyłącznie z najwyższej jakości skór. Te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, odpowiednio elastyczne i co równie istotne pozwalają naszym dłoniom na komfortową oddychalność. Dzięki temu nasze dłonie pozostają suche podczas tej wymagającej czynności. Newralgiczne strefy rękawic do asekuracji są dodatkowo wzmocnione, aby jeszcze bardziej zredukować ryzyko ich mechanicznego uszkodzenia. Obwód mankietów w większości modeli regulowany jest wytrzymałym i skutecznym rzepem. W ofercie zarówno klasyczne pięciopalczaste modele, jak i rękawiczki bez palców. Rękawiczki Climbing Technology wygodnie przeniesiesz podczas wspinaczki. Posiadają one bowiem specjalny otwór dzięki, któremu za pomocą karabinka przytroczysz je do swojej uprzęży. Wybierając produkt włoskiego producenta, stawiasz na niezwykle wysoką jakość wykonania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rękawiczki via ferrata posłużą ci latami, zapewniając odpowiednie wsparcie i ochronę przed kontuzją!

Rękawiczki Climbing Technology w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szpej i akcesoria włoskiego producenta, które pozwolą ci na sprawne poruszanie się w górach. Rękawiczki wykorzystasz podczas chwytania tatrzańskich łańcuchów, na via ferratach, czy podczas pracy na wysokościach. Ich funkcjonalność i wysoka jakość wykonania sprawi, że posłużą ci one przez wiele sezonów, niezależnie od trudności stawianych przed nimi wyzwań.