top

Rękawice GORE-TEX Ziener

Rękawice GORE-TEX Ziener to zarówno łapawice jak i modele pięciopalczaste, których wspólnym mianownikiem jest zapewnienie Ci ciepła i suchości podczas przygód górskich. Niezwykle wytrzymałe.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Ziener doskonałym wyborem dla narciarzy

Marka Ziener to producent od lat znany z tworzenia wyjątkowo wysokiej jakości akcesoriów zimowych. Te doceniane są nie tylko przez pasjonatów narciarstwa, ale również przez profesjonalnych zawodników. Jeśli więc poszukujesz rękawiczek Ziener, które zapewnią ci maksymalny komfort warto sięgnąć po model wyposażony w zaawansowaną membranę GORE-TEX®. Rękawice GORE-TEX Ziener będą dbały nie tylko o nasz komfort termiczny. Ale również zabezpieczą nasze dłonie przed kontaktem z wilgocią, podczas jazdy na nartach, czy skiturach. Rękawiczki GORE-TEX świetnie sprawdzą się niezależnie od warunków pogodowych. Rękawice GORE-TEX Ziener dzielnie stawią czoła nawet ekstremalnym zjawiskom pogodowym w postaci śnieżyc, czy wichur. W ofercie marki znajdziemy modele wyposażone zarówno w rozwiązania z rodziny GORE-TEX®, jak i Infinium™. Te drugie nie zapewniają całkowitej ochrony przed opadami, ale stanowią doskonałą barierę dla wiatru. Koniec ze skostniałymi dłońmi podczas długich skiturowych podejść i wymagających alpejskich zjazdów!

Co daje mi membrana w zimowych, czy narciarskich rękawicach?

Rękawice GORE-TEX Ziener to modele wyposażone w nowoczesne i zaawansowane membrany. Warto jednak zastanowić się, co daje nam tego typu konstrukcja. Przede wszystkim należy rozróżnić produkty z membraną wodoporną oraz wiatroszczelną. Jeśli zależy nam na ochronie przed wychładzającym wpływem wiatru, warto sięgnąć po modele z technologią Infinium™. Te najczęściej wykonane z lekkich tkanin softshellowych, posiadają specjalną warstwę, która całkowicie blokuje wiatr, zapewniając przy tym wysoki wskaźnik oddychalności. Jeśli jednak zależy nam na kompleksowej ochronie warto sięgnąć po rękawice GORE-TEX Ziener wyposażone w membranę wodoodporną. Ta oprócz wcześniej wspomnianych zalet, zabezpieczy nasze dłonie również przed opadami atmosferycznymi. Nie straszny będzie nam śnieg, czy marznący deszcz, ponieważ membrana nie pozwoli przedrzeć się wodzie do wnętrza konstrukcji. Dzięki temu rękawiczki GORE-TEX zapewniają nam kompleksową ochronę przed wychłodzeniem i przemoczeniem. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że nasze dłonie pozostaną przyjemnie ciepłe i suche, a my maksymalnie zredukujemy ryzyko powstawania niebezpiecznych odmrożeń.