top

Rękawiczki Ziener

Rękawiczki Ziener ® to szeroki wybór modeli niemieckiej marki, która swoją przygodę z outdoorem rozpoczęła właśnie od rękawic. Idealne na narty, zimowy trekking, wspinaczkę. Ciepłe i nieprzemakalne.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki Ziener — doskonały wybór na narty!

Odpowiednio dobrane rękawiczki to jeden z kluczowych elementów naszego stroju podczas zimowych aktywności w górach. Mają one bowiem za zadanie chronić nas przed wychłodzeniem dłoni, o co nie trudno gdy trzymamy w nich kije trekkingowe, czy narciarskie. Warto więc postawić na produkt wysokiej jakości, który nie zawiedzie nas przez długi, długi czas. Rękawiczki Ziener to dla wielu niemal synonim najwyższej jakości. Połączenie technicznych tkanin, nowoczesnych technologii, oraz wieloletniego doświadczenia sprawia, że z rękawic narciarskich Ziener korzystają kolejne pokolenia zawodników! Marka stawia wyłącznie na bezkompromisową jakość, co widać po liście firm, z którymi nawiązano współpracę. GORE-TEX®, Polartec® czy PrimaLoft® to dopiero czubek góry lodowej jeśli chodzi o dostawców technologii marki Ziener!

Nowoczesne technologie dla maksimum komfortu

Rękawiczki Ziener powstają wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów i przy użyciu nowoczesnej technologii. Przede wszystkim świetnie chronią nasze dłonie przed wychłodzeniem na skutek podmuchów wiatru i niskiej temperatury. Wysoka oddychalność sprawia jednak, że nasze dłonie pozostają nie tylko ciepłe, ale również suche. Poszczególne modele oferują różne stopnie izolacji, dla tych którzy wybierają się w wyjątkowo mroźne regiony powstały produkty z zaawansowanymi ocieplinami. Te dostarcza między innymi marka PrimaLoft®. Rękawiczki Ziener mogą być również wyposażone w membrany wiatro i wodoodporne. Te dostarcza doskonale znana fanom outdooru firma GORE-TEX®. Wybierając rękawice tej znanej marki, możesz więc mieć pewność najwyższego poziomu komfortu termicznego i ochrony przed wiatrem i opadami atmosferycznymi. Czego więcej można chcieć od funkcjonalnych zimowych rękawic?

Rękawiczki Ziener w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór modeli tej marki. Od lekkich rękawiczek skiturowych, poprzez zaawansowane rękawice narciarskie, po modele, pozwalające na obsługę ekranów dotykowych. To, co łączy każdy z nich to najwyższa jakość wykonania i wytrzymałość niezbędna podczas działań w terenie. Rękawiczki Ziener będą idealnym wyborem dla najbardziej wymagających narciarzy i narciarek! Występują bowiem zarówno w męskich, jak i kobiecych wersjach!