top

Raczki do biegania Grivel

Raczki do biegania Grivel to maksymalna przyczepność na śniegu i lodzie. Lekkie modele dopasowane do obuwia biegowego zapewniają odpowiednią dynamikę biegu w najtrudniejszych warunkach.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Raczki do biegania Grivel — świetny wybór na kolejny bieg

Jeśli kochasz biegi w terenie, a zimą nie masz zamiaru odpuszczać swoich treningów, to z pewnością chcesz zadbać o odpowiednią trakcję. Jedną z opcji jest zakup specjalistycznego obuwia z kolcami, które świetnie sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach. Inną dobranie odpowiedniego rozwiązania do posiadanych przez siebie zimowych butów biegowych. Raczki do biegania Grivel ze względu na swoją konstrukcję z powodzeniem pozwolą na wykorzystanie z większością butów do biegania w terenie. Stalowe zęby zapewnią ci maksymalną trakcję podczas biegu na lodzie, w śniegu i błocie, ich specjalne wykończenie sprawi, że będą one również odporne na korozję.

Uniwersalna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w terenie

Raczki do biegania Grivel to modele wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zapewniają doskonałą trakcję, są wytrzymałe i co równie ważne ultralekkie. Po spakowaniu zajmują minimalną ilość miejsca, co sprawia, że przeniesiemy je nawet wewnątrz kamizelki biegowej. Stalowe zęby pozwalają na zachowanie optymalnego poziomu trakcji na różnych rodzajach nawierzchni. Ze względu na ukształtowanie górnej gumowej części, raczki wykorzystacie z niemal każdym modelem obuwia. Co więcej, raczki do biegania Grivel ze względu na swoją konstrukcję sprawdzą się również podczas turystyki i trekkingów w łatwiejszym terenie. Stalowe zęby zostały pokryte specjalną powłoką antykorozyjną, która zmniejsza ryzyko rdzewienia naszych raczków. Ich mocna konstrukcja sprawi, że raczki posłużą nam przez wiele biegowych sezonów.

Sprawdź raczki do biegania Grivel w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór produktów tej znanej i cenionej marki. Od biegowych, po turystyczne raczki Grivel. Każdy z modeli łączy doskonała jakość wykonania i przemyślany design. Raczki dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy je do posiadanego przez nas obuwia. Wiele stalowych zębów pozwoli na bezpieczne bieganie w terenie, niezależnie od opadów śniegu, oblodzeń i zalegającego na szlakach błota. Szeroka rozmiarówka sprawi, że model dla siebie znajdą zarówno panie, jak i panowie.