top

Pomoca

Pomoca to szwajcarska marka związana z turystyką narciarską. Produkuje zaawansowane foki do nart i inne akcesoria stosowane w skitouringu. Sprzęt niezbędny dla narciarzy skiturowych kupisz w sklepie 8a.pl.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kolor
  czarny
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

 1. -25%
  Zaczep Pomoca Click Lock with Buckle 95 mm - black
  Zaczep Pomoca Click Lock with Buckle 95 mm - black
  w tym VAT 89,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 89,99 zł 0%
  Rekomendowana cena producenta 119,99 zł -25%
 2. -20%
  Mocowanie do fok Pomoca Back Fix Tail Strap
  Mocowanie do fok Pomoca Back Fix Tail Strap
  w tym VAT 79,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 74,99 zł +7%
  Rekomendowana cena producenta 99,99 zł -20%
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Akcesoria do nart skiturowych Pomoca

Producent oferuje pełen zakres rodzajów fok, zarówno dla turystów narciarskich, jak i zawodników, którym zależy tylko na prędkości. Skiturowe foki Pomoca cechują się wysoką niezawodnością oraz wytrzymałością, wyśmienicie sprawdzając się w czasie częstych wypadów w góry. Z kolei modele zawodnicze charakteryzują się bardzo niską wagą, oferując jednocześnie maksymalną prędkość na podejściach. W ofercie dostępne są zarówno tradycyjne foki klejowe, jak i nowoczesne foki adhezyjne (bezklejowe). Szwajcarskie pochodzenie firmy Pomoca jest gwarancją najwyższej jakości produktów, które nie zawodzą w trudnych warunkach terenowych. Coraz nowsze formuły klejów oraz systemy mocowań do nart zapewniają fantastyczne cechy użytkowe. Najnowsze i klasyczne rozwiązania Pomoca – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli.

Smary do fok skiturowych i inne akcesoria Pomoca

Oferta tej szwajcarskiej marki nie kończy się jedynie na fokach skiturowychfokach skiturowych. Producent zapewnia bowiem pełną paletę akcesoriów. Które pomogą w utrzymaniu fok w jak najlepszym stanie podczas każdego wyjścia. Specjalne smary Pomoca pozwolą na zwiększenie ich poślizgu, co pozwoli na zwiększenie tempa podejścia. Ponadto dobrze ochronią je przed wilgocią, zapobiegając przylepianiu się i akumulacji śniegu i lodu pod spodem nart. Dostępne są również kleje, umożliwiające jego wymianę na długo używanych fokach, które uległy już mocnemu zabrudzeniu. Oczywiście nie mogło zabraknąć również mocowań pozwalających na pewne przypięcie fok do nart.