top

Pomoca

Pomoca to szwajcarska marka związana z turystyką narciarską. Produkuje zaawansowane foki do nart i inne akcesoria stosowane w skitouringu. Sprzęt niezbędny dla narciarzy skiturowych kupisz w sklepie 8a.pl.
30
produkty
Zobacz jako Siatka Lista
,

Produkty 30

na stronę
 1. -26%
  Klej do fok Pomoca Regluing Kit
  Klej do fok Pomoca Regluing Kit
  125,79 zł 169,99 zł
 2. -25%
  Zaczep do fok Pomoca Fat Lock
  Zaczep do fok Pomoca Fat Lock
  86,18 zł 114,90 zł
 3. -13%
  Wosk Pomoca Liquid Wax 150 ml
  Wosk Pomoca Liquid Wax 150 ml
  60,89 zł 69,99 zł
 4. -25%
  Torba na foki Pomoca Skins Bag
  Torba na foki Pomoca Skins Bag
  18,74 zł 24,99 zł
 5. -25%
  Klej do fok Pomoca Glue Tube 75g
 6. -25%
  Wosk Pomoca Wax Monodosis
  Wosk Pomoca Wax Monodosis
  10,49 zł 13,99 zł
 7. -25%
  Zapasowa foka Pomoca Spare Skin
  Zapasowa foka Pomoca Spare Skin
  134,99 zł 179,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista
,

Produkty 30

na stronę

Foki do nart Pomoca

Producent oferuje pełen zakres rodzajów fok, zarówno dla turystów narciarskich, jak i zawodników, którym zależy tylko na prędkości. Skiturowe foki turystyczne cechują się wysoką niezawodnością oraz wytrzymałością, wyśmienicie sprawdzając się w czasie częstych wypadów w góry. Z kolei foki narciarskie zawodnicze charakteryzują się bardzo niską wagą, oferując jednocześnie maksymalną prędkość na podejściach. W ofercie dostępne są zarówno tradycyjne foki klejowe, jak i nowoczesne foki adhezyjne (bezklejowe). Szwajcarskie pochodzenie firmy Pomoca jest gwarancją najwyższej jakości produktów, które nie zawodzą w trudnych warunkach terenowych. Coraz nowsze formuły klejów oraz systemy mocowań fok do nart zapewniają fantastyczne cechy użytkowe. Najnowsze i klasyczne rozwiązania Pomoca – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór fok narciarskich.

Smary do fok skiturowych i inne akcesoria Pomoca

Oferta tej szwajcarskiej marki nie kończy się jedynie na fokach skiturowych. Producent zapewnia bowiem pełną paletę akcesoriów. Które pomogą w utrzymaniu fok w jak najlepszym stanie podczas każdego wyjścia. Specjalne smary do fok Pomoca pozwolą na zwiększenie ich poślizgu, co pozwoli na zwiększenie tempa podejścia. Ponadto dobrze ochronią je przed wilgocią, zapobiegając przylepianiu się i akumulacji śniegu i lodu pod spodem nart. Dostępne są również kleje, umożliwiające jego wymianę na długo używanych fokach, które uległy już mocnemu zabrudzeniu. Oczywiście nie mogło zabraknąć również mocowań pozwalających na pewne przypięcie fok do nart.