top

Plecaki POC

Plecaki POC to modele dla wszystkich aktywnych osób, które poszukują produktów najwyższej jakości. Nowoczesne plecaki na lato i zimę zapewnią maksymalny komfort noszenia i sporo miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy. Plecak POC to optymalny wybór dla profesjonalistów!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

POC plecak dla fanów i fanek MTB

Marka POC to jeden z najbardziej cenionych producentów odzieży i akcesoriów outdoorowych. Połączenie nowoczesnej technologii z wysoką jakością wykonania sprawia, że jego produkty z chęcią wybierają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni zawodnicy. Plecaki POC to szeroki wybór modeli skierowany głównie do fanów i fanek jazdy na rowerach górskich. Większość z nich posiada wbudowany protektor i jest niezwykle praktyczna. Warto również zwrócić uwagę na proekologiczną konstrukcję plecaków rowerowych POC. Firma stawia bowiem na przyjazne środowisku materiały. Wiele z plecaków ma w swym składzie włókna syntetyczne pochodzące z recyklingu. To sprawia, że marka może zredukować ślad węglowy swojego procesu produkcyjnego, a my możemy podjąć zrównoważoną decyzją zakupową.

Nowoczesna konstrukcja zapewniająca praktyczność i bezpieczeństwo

Plecaki POC to modele rowerowe o zróżnicowanych pojemnościach. Znajdziemy tu niewielkie produkty do złudzenia przypominające kamizelki biegowe, jak i większe modele, które sprawdzą się na górskich maratonach, czy kilkudniowych trasach. Każdy plecak marki wykonuje się z nowoczesnych materiałów, które cechują się lekkością i niezbędną podczas jazdy wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia. Pojemne komory główne posiadają często dodatkowe organizery, które pozwalają na wygodne przeniesienie niezbędnych podczas jazdy elementów ekwipunku. Systemy nośne zapewniają stabilność plecaka podczas jazdy. Plecaki POC wyposażone są również najczęściej we wbudowane protektory. Te mają za zadanie chronić nasz kręgosłup w przypadku upadku. Aby zadbać o swoje nawodnienie, możemy rozbudować plecak o system hydracyjny. Wiele z modeli na szelkach systemu nośnego ma praktyczne kieszenie, w których schowamy niewielkie przedmioty. Większe modele posiadają również elastyczne uchwyty na kask i kieszenie na najpotrzebniejsze narzędzia.

Sprawdź plecaki POC w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór odzieży i akcesoriów rowerowych marki POC. Od lekkich plecaków, po zaawansowane kaski POC. Każdy z produktów wykonany z dbałością o najmniejsze detale spełni wymagania najbardziej wymagających fanów i fanek kolarstwa górskiego. Plecaki POC to idealny wybór na każdy wypad MTB. Niezależnie czy udasz się do bikeparku, czy na górski maraton schowasz w nim wszelkie niezbędne rzeczy. Certyfikowany ochraniacz pleców pozwoli ci uniknąć przykrych kontuzji w przypadku upadku. Recyklingowane materiały sprawiają, że plecaki są nie tylko praktyczne, ale również wyjątkowo zrównoważone.