top

Okulary rowerowe Julbo

Okulary rowerowe Julbo to zróżnicowane modele, które sprawdzą się o każdej porze roku. Tu znajdziesz zarówno przeciwsłoneczne okulary na rower chroniące oczy w pełnym słońcu, jak i przezroczyste modele, które założysz po zmroku.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Okulary rowerowe Julbo — szeroki wybór modeli dla wszystkich kolarzy

Marka Julbo to producent najwyższej jakości okularów przeciwsłonecznych projektowanych z myślą o osobach aktywnych. W jej portfolio znajdziemy produkty do biegania, turystyki, jak i również okulary rowerowe. Modele te powstają z myślą o wszystkich fanach kolarstwa, zarówno górskiego, jak i szosowego. Okulary rowerowe Julbo to gwarancja najwyższej jakości wykonania i zastosowania nowoczesnych rozwiązań optycznych i technologicznych. W ofercie marki znajdziemy nawet okulary interaktywne, które na bieżąco wyświetlają przed naszymi oczami najważniejsze informacje dotyczące naszego treningu.

Produkty o stałej i zmiennej przepuszczalności światła widzialnego

Okulary rowerowe Julbo w celu zapewnienia nam maksymalnego komfortu cechują się niezwykle niską wagą. Jej osiągnięcie możliwe jest dzięki wykorzystaniu niezwykle lekkiego, elastycznego i wytrzymałego materiału — poliwęglanu. Okulary w strategicznych miejscach posiadają specjalne przyczepne wykończenie, które zapobiega ich zsuwaniu podczas wysiłku. Okulary rowerowe Julbo to jednak przede wszystkim doskonałe właściwości optyczne. Modele posiadają najwyższej klasy soczewki, które chronią nasz wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. W zależności od modelu soczewki mogą cechować się stałą lub zmienną wartością przyciemnienia. Soczewki REACTIV będą idealnym wyborem dla najbardziej wymagających. Technologia fotochromatyczna sprawi, że soczewki samoistnie dostosują swoje przyciemnienie do aktualnie panujących warunków słonecznych. Ochronią nas więc zarówno przed oślepieniem, jak i sytuacją, w której przestajemy widzieć otoczenie (na przykład po wjechaniu z oświetlonej drogi w ciemny i gęsty las).

Sprawdź okulary rowerowe Julbo w ofercie sklepu online 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziesz wiele modeli okularów przeciwsłonecznych Julbo. Te przeznaczone do jazdy na rowerze będą idealnym wyborem dla wszystkich fanów kolarstwa. Opływowe kształty sprawdzą się podczas szybkiego pokonywania kolejnych kilometrów tras. Ochronią bowiem nasze oczy przed wiatrem i kurzem, czy kamieniami. Szeroki wybór produktów sprawi, że okulary rowerowe Julbo dobiorą dla siebie zarówno panie, jak i panowie. Zaawansowana optyka pozwoli z łatwością dobrać model i siłę przyciemnienia soczewek do aktualnie panujących warunków.