top

Okulary rowerowe Julbo Whoops SP3CF - plum/pink

191,99 zł 239,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Okulary rowerowe Julbo Whoops SP3CF to konstrukcja, z którą wybierzesz na rower, czy lżejszy trening. Zastosowano tu soczewkę wysokiej jakości, która skutecznie chroni wzrok przed ostrym słońcem i zapewnia klarowny obraz. Dzięki temu możesz cieszyć się outdoorowymi widokami, ale przede wszystkim widzieć wszystko ostro i wyraźnie.

Ten model ma zabudowaną konstrukcję, więc zyskujesz lepszą ochronę oczu przed światłem bocznym. Jest to bardzo ważne, gdyż ostre promienie oślepiają zewsząd, gdyż nie zawsze słońce masz przed sobą. Dodatkowo ze względu na swoją budowę okulary są chętnie wykorzystywane razem z kaskiem rowerowym. Świetnie prezentują się również samodzielnie, na górskich szlakach, a nawet na co dzień.

Okulary rowerowe Julbo Whoops Spectron 3CF wyposażono w pełne ramki, które sprawiają wrażenie masywnych, jednak nie są bardzo ciężkie. Dość szerokie zauszniki świetnie chronią przed promieniami słonecznymi, które chcą się dostać z boku. Ponadto zostały one lekko zakrzywione, przez co okulary idealnie trzymają się głowy nawet podczas dynamicznych ruchów. Odpowiednio wyprofilowane noski oferują maksymalny komfort przez cały czas użytkowania okularów.

Użyte w tym modelu szkła oferują bardzo dobrą ochronę przed mocnym słońcem. Optymalnie sprawdzą się w czasie mocnego nasłonecznienia, zatrzymując znaczną część światłą widzialnego. W pełni chronią również przed szkodliwym promieniowaniem UV, dobrze zabezpieczając wzrok. Charakterystyczne dla tego rodzaju soczewek jest lustrzane wykończenie zewnętrznej powierzchni i nadanie jej wyróżniającego się koloru. Powłoka Color Flash gwarantuje wyjątkowy styl i niepowtarzalny wygląd tego modelu.

Okulary Julbo Whoops SP3CF - wymiary:

  • średnica soczewki – ok. 61 mm;
  • rozstaw noska - ok. 17 mm;
  • długość zauszników - ok. 125 mm;</l

     

Soczewka Spectron 3 CF jest przeznaczona do całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Poliwęglanowa soczewka przechwytuje 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB, UVC. Model ten przepuszcza 12% światła widzialnego (kat. 3), dzięki czemu doskonale sprawdza się w słonecznych warunkach. Pokrycie soczewek specjalistycznym filtrem zapewnia idealną przejrzystość widzenia oraz zwiększa wytrzymałość powłok na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane do użytku górskiego, sportów wodnych oraz podczas innych aktywności podejmowanych w mocnym słońcu. Soczewka Spectron 3 CF posiada kolorowe, lustrzane wykończenie Color Flash zewnętrznej powłoki, co zapewnia okularom fantastyczny wygląd.
Wrap Around - wygięta ramka i soczewki odpowiednio dopasowane do kształtu głowy zapewniają świetną widoczność i jednocześnie dobrą ochronę oczu.
Curved Wrapping Temples – lekko zakrzywione zauszniki zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i zapobiegają łatwemu spadaniu okularów w czasie aktywności.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Okulary rowerowe Julbo Whoops SP3CF - plum/pink - opinie klientów

0.0
0 opinie