top

Miir

MiiR to marka specjalizująca się w produkcji kubków, butelek i pojemników na jedzenie, a także licznych akcesoriów dla miłośników kawy. Wyjątkowe produkty MiiR świetnie sprawdzą się zarówno podczas wyjazdów outdoorowych, jak i na co dzień.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Historia marki MiiR

Pomysł na założenie marki MiiR powstał przypadkiem. Kiedy  założyciel marki Bryan Papé doznał wypadku na nartach przyszła mu do głowy myśl – co pozostawi po sobie kiedy umrze? Postanowił działać, aby zmienić coś na świecie. Chciał się skupić na projektach związanych z ułatwieniem ludziom dostępu do wody w mniej rozwiniętych rejonach świata. Skąd jednak wziąć fundusze na ten cel? W tym czasie rynek wielorazowych butelek na wodę nie oferował dużego wyboru. Bryan Papé postanowił to zmienić. Założył więc markę MiiR , która specjalizowała się w projektowaniu i produkcji butelek na wodę, kubków kawę i herbatę, a następnie akcesoriów do parzenia kawy. Kolejne modele charakteryzowały się nowoczesnym designem oraz wyjątkowymi cechami użytkowymi.

Dziś marka MiiR jest dobrze znana wśród miłośników kawy, outdooru oraz osób prowadzących aktywny tryb życia. Bardzo dużym powodzeniem cieszą kubki termiczne, przenośne filtry do kawy czy pojemniki na kawę. Sprzedaż produktów w wielu krajach świata pozwala wcielać idee, jakie stały za powstaniem marki. Dzięki dochodom ze sprzedaży produktów MiiR Bryan Papé aktywnie wspiera inicjatywy zwiększające dostęp do czystej wody. Do tej pory przekazał na te cele ponad 3,5 miliona dolarów, a kwota ta rośnie z każdym dniem. W sklepie 8a.pl dostępne są wybrane produkty marki MiiR, które z jednej strony charakteryzują się wyjątkowym designem, a z drugiej stanowią realny wkład w polepszenie sytuacji osób mających utrudniony dostęp do czystej wody.