top

Kubki Termiczne Esbit

Kubki termiczne Esbit zdobywają coraz większą popularność i doskonale sprawdzają się w czasie codziennego użytkowania. Pozwalają dłużej cieszyć się gorącą kawą lub herbatą, co przyda się zawsze i wszędzie.
16
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Kubki Termiczne Esbit

Kubki Esbit doskonale sprawdzają się w czasie codziennego użytkowania. Spiszą się w czasie chłodnych poranków i wieczorów, a jednocześnie pomogą utrzymać chłód napoju podczas letnich upałów. Specjalna konstrukcja z izolującymi ściankami oraz pokrywką świetnie oddziela napój od warunków panujących na zewnątrz. To optymalny wybór kiedy nie potrzebujemy większej pojemności oferowanej przez klasyczne termosy. Wygodne kubki zapewniają również łatwiejszy i szybszy dostęp do napoju, dzięki czemu możemy z nich korzystać w podróży czy codziennych dojazdów do pracy czy szkoły. Kubki termiczne Esbit to także wyjątkowy wygląd oraz precyzyjne wykonanie, przez co ich użytkowanie to czysta przyjemność. Świetnie prezentują się zarówno w bocznej kieszeni plecaka turystycznego lub miejskiego, jak i na biurku.

Kubek termiczny do samochodu i miejskiej torby

Kuki termiczne doskonale sprawdzają się w roli podręcznego termosu. Ich konstrukcja jest bowiem bardzo zbliżona. Podwójne stalowe ścianki zapewniają odpowiednią izolację napojów. Oferują również wysoką wytrzymałość całości. Podstawową różnicą jest jednak kształt oraz sposób zamknięcia. Kubki termiczne Esbit są projektowane w taki sposób, aby świetnie leżały w dłoni, przez co ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Ponadto dzięki specjalnym pokrywkom można się z nich napić w każdym momencie. Dostępu do środka broni bowiem zmyślny przycisk lub mechaniczne zamknięcie, które można otworzyć jednym palcem. Dzięki temu zawsze możesz wziąć kolejny łyk ulubionej kawy czy herbaty. Kubki termiczne Esbit świetnie spisują się także w czasie codziennych dojazdów samochodem do pracy lub szkoły, a także w czasie podróży, kiedy musimy dłużej czekać na kolejny lot. Są także niezastąpione w trakcie dłuższych podróży. Dzięki zamknięciu napój nie rozleje się tak łatwo i utrzyma optymalną temperaturę przez długi czas.

Kubki termiczne Esbit to wyjątkowa stylistyka

Niemiecka marka Esbit słynie z doskonałej stylistyki swoich produktów. Ich klasyczne czarne kubki termiczne cieszą się popularnością zarówno wśród miłośników górskich wyzwań, turystów, jak i wszystkich aktywnych osób. Nowoczesne kubki termiczne w stonowanych kolorach lub ze stalowym wykończeniem przypadną do gustu wszystkim miłośnikom dobrego designu. Jednocześnie wszystkie Kubki termiczne Esbit zachowują pełną funkcjonalność, świetnie spełniając swoją podstawową rolę – dostarczając użytkownikowi gorących lub zimnych napojów w ciągu długiego dnia. O zamiłowaniu do szczegółów świadczą takie detale, jak wykończenie spodów kubków antypoślizgowymi podkładkami, aby zachowywały stabilność na biurku czy stole.

Oprócz kubków termicznych sprawdź też:

Termosy Esbit Termosy obiadowe Esbit Kubki turystyczne Kawiarki turystyczne Kuchenki turystyczne