top

Deuter Torby rowerowe

Torby rowerowe Deuter to propozycje nie tylko dla początkujących rowerzystów, ale i zaawansowanych kolarzy. Do wyboru masz modele większe i mniejsze, mocowane na ramie bądź przy siodełku - wybierz wariant idealny dla siebie
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Torby rowerowe Deuter

Torby rowerowe Deuter projektuje przede wszystkim z myślą o zapewnieniu maksymalnego poziomu komfortu w czasie pokonywania tras na jednośladzie. W nich przenoszenie bagażu, który może przydać się w trasie jest znacznie łatwiejsze. Nie ma znaczenia, czy przeglądasz torby rowerowe Deuter, bo wybierasz się na rekreacyjną wycieczkę czy na dłuższą wyprawę. Z szerokiego wachlarza produktów intuicyjnie wybierzesz tę torbę, która dla Ciebie będzie idealna. Konstrukcja z wytrzymałego materiału będzie doskonała na większość drobiazgów, które kolarz chce mieć ze sobą. Materiały są selekcjonowane spośród różnych wariantów tkaninowych wysokiej jakości, żeby wytrzymały popularne w terenie zagrożenia. Wybierz tylko odpowiedni rozmiar torby, a sam przekonasz się, jak poprawi to komfort każdej wyprawy.

Torby rowerowe Deuter – propozycje dla początkujących rowerzystów i zaawansowanych kolarzy

Nie ma znaczenia, czy rower jest Twoim głównym środkiem lokomocji, czy wybierasz go tylko w wyjątkowych okolicznościach. Komfort podróży – i tych mniejszych, i większych – poprawisz, jeśli czołówkę, chusteczki czy pieniądze umieścisz w torbie rowerowej Deuter. W zależności od wyselekcjonowanego przez Ciebie modelu, możesz zyskać niewielką, poręczną torbę, którą będziesz wozić na ramie roweru, żeby nie wpływała negatywnie na balans ciężaru. Mocowana dwoma pętlami do ramy i jedną do kierownicy torba będzie stabilnie ulokowana, a miejsce jej mocowania ułatwi też dostęp do zawartości, bez organizowania postoju. Po zewnętrznej stronie sakwy kieszonki ułatwią korzystanie z najczęściej używanych w podróży przedmiotów. Do zapięcia i zabezpieczenia zawartości przed wypadnięciem zwykle służą zamki z wytrzymałymi suwakami. Jeśli wolisz, możesz wybrać torbę, którą zamiast mocować na ramie umieścisz pod siedzeniem roweru. Taki model wcale nie będzie mniej komfortowy w użytkowaniu.

Mniejszych i większych rozmiarów torby rowerowe Deuter

W przypadku marki Deuter już sam symbol wystarcza, by ocenić jakość produktu. Po bliższym przyjrzeniu się propozycjom nie można mieć wątpliwości, że brand nie bez uzasadnienia zajmuje czołowe miejsce na rynku. Wśród oferty bez trudu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Projektanci przygotowali bowiem warianty większych i mniejszych rozmiarów. Rozmiar nie ma jednak wpływu na funkcjonalność. Zarówno w tych kompaktowych, jak i pojemniejszych torbach rowerowych intuicyjnie uporządkujesz zawartość. W oddzielnych kieszonkach będziesz mógł zmieścić telefon, czołówkę, słuchawki, czy inne podstawowe na wycieczce rowerowej przedmioty.

Deuter torby rowerowe wyposaża w dodatkowe funkcjonalności

Torby rowerowe Deuter dzięki detalom takim jak odblaskowe elementy zyskują dodatkową funkcjonalność. W czasie poruszania się rowerzysty po zmroku po ruchliwej drodze znacząco zwiększa to jego bezpieczeństwo. Takie urozmaicenia mają też znaczenie w kontekście wizualnym. Są bowiem nie tylko praktyczne, ale i efektowne. W sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz rozmaite produkty marki Deuter, nie tylko te przeznaczone dla kolarzy, ale również miłośników górskiego trekkingu czy wspinaczki albo biegania. Także Ci, którzy ze sportem mają mniej wspólnego nie będą rozczarowani. Miejskie warianty projektanci tej marki również opracowują. Pojemności i form masz do wyboru bardzo wiele. Tylko od Ciebie i sytuacji w jakiej zamierzasz wykorzystać bagaż zależy, po który plecak czy torbę sięgniesz.