top

Czapki Black Diamond

Czapki Black Diamond ® to szeroki wybór modeli, których wspólnym mianownikiem jest ochrona Twojej głowy i uszu zarówno przed zimnem i wiatrem, jak i ciepłem i słońcem w przypadku czapek z daszkiem i modeli trucker.
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

Wyczyść

Czapki Black Diamond w góry i w miasto

Amerykański producent Black Diamond znany jest najbardziej ze swej odzieży wspinaczkowej. Jednakże nie tylko ona cechuje się kluczowymi dla marki cechami — jakością wykonania i doskonałą funkcjonalnością. W ofercie naszego sklepu znajdziecie ogromny wybór czapek marki. Od ciepłych czapek zimowych Black Diamond po lekkie daszki idealnie nadające się na przykład do biegania. Czapki Black Diamond mają jedno zadanie! Zapewnić nam maksymalny komfort w każdych warunkach, zarówno podczas upalnych letnich dni, jak i siarczystych zimowych mrozów! Modny wygląd czapek sprawia, że te doskonale odnajdują się zarówno podczas aktywności w górach, jak i na co dzień w mieście. Co więcej, czapki Black Diamond tworzone są z przyjaznych środowisku materiałów. Modele oparte o bawełnę wykonane są z jej organicznej odmiany, której uprawa pozwala na ochronę gleby przed wyjałowieniem. Z kolei większość włókien syntetycznym pochodzi z recyklingu. To przekłada się na redukcję zużycia ropy naftowej i emisji CO2 do atmosfery podczas procesu produkcji.

Odpowiednie nakrycie głowy kluczem do komfortu termicznego

Czapki Black Diamond to idealny wybór podczas aktywności w górach. Podczas zimy idealne będą ciepłe modele wykonane z różnych materiałów. Zarówno te syntetyczne, jak i uszyte z wełny mają za zadanie zapewnić nam maksymalny komfort termiczny. Co więcej, czapki te pozwalają na sprawne pochłanianie i odparowywanie potu, co przekłada się na komfort suchej skóry. Syntetyczne modele będą proste w pielęgnacji, a ich  wypranie i suszenie zajmie kilka chwil. Z kolei czapki, które głównie wykonane są z wełny zapewnią nam doskonałe właściwości termoregulujące. Co sprawi, że ochronią nas zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem. Czapki Black Diamond to jednak nie tylko klasyczne zimówki, ale również szeroki wybór produktów na lato. Czapki z daszkiem Black Diamond będą doskonałym wyborem dla wszystkich ceniących funkcjonalność! Ich konstrukcja pozwoli ochronić naszą skórę przed poparzeniem słonecznym. Odpowiednio wyprofilowane daszki osłonią również nasze oczy, co sprawi, że te nie zmęczą się szybko nadmiarem padających promieni słońca.