top

Akcesoria SUP

Akcesoria SUP to rzeczy niezbędne w trakcie pływania na desce z wiosłem. Tu znajdziesz worki wodoszczelne na ekwipunek i dodatkowe akcesoria do desek SUP.
Zobacz jako Siatka Lista

60 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

60 Produkty

Wyczyść

Akcesoria SUP

Oprócz samej deski SUP i wiosła, istnieje wiele dodatkowych akcesoriów, które przydadzą się podczas pływania na desce. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z deskami SUP czy masz już bogate doświadczenie w tej aktywności, powinieneś sprawdzić, czy lista twojego ekwipunku jest kompletna.

Do podstawowego wyposażenia podczas pływania na desce SUP bezwzględnie powinna należeć kamizelka ratunkowa. Warto się w nią wyposażyć niezależnie od tego, czy pływamy blisko plaży, czy na otwartych wodach w trudnych warunkach pogodowych. Kamizelka ratunkowa zapewnia dodatkową pływalność i w wielu przypadkach może po prostu uratować życie. Drugim koniecznym dodatkiem do deski SUP jest linka zabezpieczająca (tzw. leash). Chroni ona przed odpłynięciem deski w przypadku spadnięcia użytkownika do wody. W przypadku dmuchanych desek SUP praktycznym dodatkiem jest torba lub plecak, w którym schowamy deskę po spuszczeniu z niej powietrza. Modele dedykowane do desek SUP najczęściej posiadają uchwyty do zamocowania wiosła i przegrodę na pompkę, dzięki czemu całość można wygodnie przenosić.

Oprócz elementów ściśle powiązanych z deską wśród akcesoriów SUP znajdują się również praktyczne worki wodoodporne oraz wodoszczelne pokrowce na telefon. Jeśli chcemy bezpiecznie korzystać na wodzie ze smartfona, aparatu czy innych elektronicznych gadżetów, powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć je przed wodą.