top

Seria The North Face VECTIV™

Seria The North Face VECTIV™ obejmuje innowacyjne obuwie, dzięki któremu można jeszcze szybciej pokonywać górskie szlaki. W ofercie buty do biegów górskich oraz lekkie modele hikingowe, świetne na szybkie wycieczki z małym plecakiem.
Zobacz jako Siatka Lista

124 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

124 Produkty

na stronę
Wyczyść

Seria The North Face VECTIV™ to większy komfort i efektywność

Za powstaniem serii stała chęć zaprojektowania takiego obuwia, które pozwoli jeszcze szybciej przemierzać górskie szlaki. Pierwotnie założenie to dotyczyło butów do biegów górskich, jednak szybko zostało rozszerzone również na obuwie turystyczne i hikingowe. Seria The North Face VECTIV™ obejmuje obecnie modele przeznaczone zarówno dla zawodników ultra, jak i miłośników outdooru chcących sprawnie przemierzać górskie szlaki i terenowe ścieżki. We wszystkich butach wykorzystano wspólne rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że pokonywanie kolejnych kilometrów w terenie jest jeszcze łatwiejsze.

Czym wyróżnia się seria The North Face VECTIV™?

Wszystkie produkty wchodzące w skład serii wykorzystują jedną lub więcej technologii stworzonych we współpracy z czołowymi biegaczami górskimi. To rozwiązania, które mają na celu zapewnienie jeszcze większej efektywności biegu. Ich połączenie sprawia, że możemy biegać po górach jeszcze szybciej, tracąc przy tym mniej energii. Można wyróżnić trzy podstawowe elementy, którymi wyróżni się seria The North Face VECTIV™. Pierwszym z nich jest specjalna wkładka 3D VECTIV™ usztywniająca but. To część śródpodeszwy, jednak po raz pierwszy została zastosowana w jej górnej części, zaraz przy stopie. W efekcie zapewnia jej stabilne wsparcie i zwiększa stabilizację stopy. W najbardziej zaawansowanych modelach jest wykonana z włókien węglowych, dzięki czemu jest bardzo lekka i w czasie wybicia potrafi oddawać zgromadzoną energię, zapewniając dodatkowe przyspieszenie.

Drugim elementem jest śródpodeszwa Rocker Midsole VECTIV™. Dość gruba warstwa amortyzacyjnej pianki w połączenie z zaokrąglonym kształtem całości pozwala na jeszcze łatwiejsze przetaczanie się obuwia podczas każdego kroku. Dzięki temu rozwiązaniu tracimy jeszcze mniej energii na pokonywanie kolejnych kilometrów. Ostatnim elementem, którym seria The North Face VECTIV™ wyróżnia się wśród konkurencji, jest podeszwa Surface CTRL. Wykonana ze specjalnej mieszanki gumy oraz wyposażona w terenowy bieżnik, gwarantuje wysoką przyczepność na zróżnicowanym podłożu. Połączenie wszystkich tych elementów w jedną całość pozwoliło stworzyć zupełnie nową serię butów, które oferują świetne właściwości użytkowe w czasie przemierzania szlaków biegiem i marszem.

Produkty z serii The North Face VECTIV™ kupisz online w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy pełen wybór obuwia wyposażonego w innowacyjne rozwiązania technologiczne VECTIV™. Niezależnie od tego czy wybierasz się na zawody w biegach górskich, lubisz biegać w terenie dla przyjemności, czy wybierasz się na wycieczkę z lekkim plecakiem, z pewnością znajdziesz tu odpowiedni model. Seria The North Face VECTIV™ daje możliwość wyboru obuwia idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Lekkie buty biegowe pozwolą jeszcze szybciej pokonywać górskie trasy w czasie zawodów. Modele ze zwiększoną amortyzacją świetnie spiszą się w czasie treningów, a także na dłuższych dystansach, chroniąc stawy przed nadmiernym przeciążeniem. Seria The North Face VECTIV™ ma także sporo do zaproponowania turystom. Lekkie obuwie outdoorowe to wysoka dynamika każdego kroku. Dostępne są zarówno półbuty, jak i podwyższone modele oferujące zwiększoną stabilizację kostki. Wszystkie zapewniają bardzo dobry poziom amortyzacji, a także maksymalną efektywność każdego kroku. Sprawdź najnowsze rozwiązania prosto od The North Face.