top

The North Face Rękawiczki

Rękawiczki The North Face ® to pewne zabezpieczenie dłoni przed zimnem w każdych warunkach. W ofercie najcieplejsze rękawice ekspedycyjne, niezawodne rękawice narciarskie i lekkie modele biegowe i na co dzień.
Zobacz jako Siatka Lista

37 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

37 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki The North Face na każdą pogodę

Szybko marznące dłonie to problem podczas wielu aktywności w niższych temperaturach. Dobrze dobrane do aktywności rękawiczki The North Face sprawią, że nawet w czasie najsilniejszych mrozów doskonale poradzisz sobie z niską temperaturą. Cieńsze modele to z kolei optymalne rozwiązanie na przejściowe pory roku. Marka The North Facespecjalizuje się w odzieży i sprzęcie przeznaczonego do wykorzystania w górach, jednak wiele spośród modeli zostało przygotowanych również z myślą o codziennym użytkowaniu. Wykonane z niezwykle lekkich materiałów z łatwością zmieszczą się w kieszeni, a ich właściwości termiczne sprawią, że dłonie nie zmarzną zbyt szybko w czasie dojazdów do pracy czy szkoły.

Rękawiczki The North Face na co dzień

Wszechstronne rękawiczki polarowe i softshellowe to jedna z najpopularniejszych serii rękawic amerykańskiego producenta. Przygotowane z myślą o częstym użytkowaniu charakteryzują się niezbędną wytrzymałością i wygodą użytkowania. Większość modeli wyposażonych jest w technologię Etip, która pozwala na obsługę ekranów dotykowych bez potrzeby ścigania rękawic. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne odbieranie rozmów, robienie zdjęć, czy obsługę nawigacji GPS bez potrzeby wystawiania dłoni na zimno. Lekkie rękawiczki The North Face są często używane w czasie codziennych obowiązków, a także podczas wycieczek i trekkingów. To idealne rozwiązanie dla turystów poszukujących lekkich i funkcjonalnych rękawiczek.

Funkcjonalne modele softshellowe

Kolejną grupą rękawic są modele wykonane z materiałów softshellowych. Dzięki ich właściwościom doskonale chronią przed wiatrem, który może powodować szybkie wychłodzenie dłoni. To idealny wybór wszędzie tam, gdzie przemieszczamy się nieco szybciej. Softshellowe rękawiczki The North Face są chętnie użytkowane przez miłośników skitourów, a także miłośników gór, którzy potrzebują niezawodnej ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wiele modeli nie jest wyposażanych w dodatkową ocieplinę, co pozwala zagwarantować wyjątkowy poziom oddychalności.

Ekspedycyjne i narciarskie rękawice The North Face

Najcieplejszymi rękawicami w ofercie amerykańskiej marki są bez wątpienia modele przeznaczone na ekspedycje wysokogórskie. Zastosowanie dużej ilości ociepliny oraz wytrzymałych materiałów zewnętrznych pozwala korzystać z nich na najwyższych szczytach świata. To specjalistyczne rękawiczki The North Face, które są użytkowane w najbardziej porywistych wiatrach i niezwykle niskich temperaturach. Nieco mniej docieplone są klasyczne narciarskie rękawice The North Face. Przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach narciarstwa modele oferują wyjątkowy komfort w czasie poruszania się na nartach po stoku. Specjalny kształt pozwala wygodnie trzymać kije, a zastosowane materiały oferują zwiększoną wytrzymałość w przypadku upadku. Zróżnicowane kroje obejmują zarówno rękawice pięciopalczaste, jak i łapawice, zapewniające jeszcze większy komfort termiczny. Rękawiczki The North Face oferują idealne dopasowanie do dłoni. Odbywa się ono za pomocą rzepów i ściągaczy ze stoperami, dzięki czemu można je łatwo obsłużyć po założeniu rękawic.

Lekkie modele biegowe

Trenowanie biegania w zimie wymaga nie tylko silnej woli, ale również odpowiednio dobranego sprzętu i odzieży. Wychodząc naprzeciw coraz liczniejszej grupie biegaczy, którzy swoją aktywność uprawiają również zimą, amerykańska marka przygotowuje w swojej kolekcji rękawiczki The North Face dla biegaczy. To zazwyczaj bardzo lekkie modele, które doskonale łączą podstawową ochronę przed zimnem z maksymalnym poziomem oddychalności. Świetnie spisują się nie tylko w czasie zimowych biegów, ale również w chłodniejsze wiosenne i jesienne dni.

Rękawiczki The North Face w sklepie 8a.pl

TNF to marka legenda. Produkowane przez nią rękawiczki również mogą poszczycić się nienagannym wykończeniem i doskonałymi właściwościami użytkowymi. To idealny wybór dla narciarzy, wspinaczy, miłośników trekkingu, biegaczy, a także osób poszukujących wygodnych rękawiczek na co dzień. Sprawdź produkowane przez The North Face rękawiczki - modele doskonale dopasowane do osób, które nigdy nie przestają podejmować się nowych wyzwań.