top

Superfeet

Superfeet to marka specjalizująca się w produkcji nowoczesnych wkładek do butów. W jej ofercie znajdują się wkładki do obuwia biegowego, sportowego, turystycznego, a także do użytkowania na co dzień. Produkty Superfeet zapewniają wysoki komfort i optymalne wsparcie stopy.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

 1. -34%
  Wkładki do butów SuperFeet Run Comfort Thin
  Wkładki do butów SuperFeet Run Comfort Thin
  w tym VAT 149,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 139,99 zł (+8%)
  Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-34%)
 2. -34%
  Wkładka do butów SuperFeet Run Comfort Max
  Wkładka do butów SuperFeet Run Comfort Max
  w tym VAT 149,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 139,99 zł (+8%)
  Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-34%)
 3. -35%
  Wkładki do butów damskie SuperFeet Berry
  Wkładki do butów damskie SuperFeet Berry
  w tym VAT 154,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 144,99 zł (+7%)
  Rekomendowana cena producenta 239,99 zł (-35%)
 4. -33%
  Wkładki do butów SuperFeet Run Pain Relief
  Wkładki do butów SuperFeet Run Pain Relief
  w tym VAT 179,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 169,99 zł (+6%)
  Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-33%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Superfeet – wkładki do obuwia, które robią różnicę

Marka Superfeet narodziła się ponad 40 lat temu z prostej idei, że ludziom należy się coś lepszego. Produkowane wówczas obuwie często było wyposażane w niewygodne wkładki, które nie spełniały swojej funkcji. Element ten był często pomijany przez producentów obuwia, jako mało istotny. Tak narodził się pomysł, aby połączyć wiedzę ortopedyczną z najnowszymi dostępnymi materiałami oraz technologiami produkcji. Tak powstały wkładki Superfeet, które doskonale poradziły sobie z bólem stóp i nie tylko. Kolejne lata to szybki rozwój technologii, a także specjalizacja w poszczególnych typach wkładek, który mogły być dopierane w zależności od kształtu stopy oraz podejmowanej aktywności.

Czym wyróżniają się wkładki Superfeet?

Każdy model tej marki został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Po pierwsze posiada wyprofilowane miejsce na piętę oraz odpowiednie wsparcie łuku stopy. Dzięki temu jest ona odpowiednio otulona ze wszystkich stron. Po drugie wkładki Superfeet zostały wykonane z takich materiałów, które zapewniają stopom naturalne podparcie. Uderzenia powstające podczas każdego kroku są rozpraszane i wibracje docierające do organizmu są w znacznej mierze tłumione. Pozwala to na redukcję przeciążeń oraz zwiększa komfort użytkowania obuwia. Po trzecie wkładki utrzymują stopy w świetne kondycji przez cały dzień. Wyjątkowe pianki stosowane do ich produkcji oferują skuteczną amortyzację, przez co nogi są mniej zmęczone nawet po całym dniu aktywności. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że produkty Superfeet mają pozytywny wpływ nie tylko na stopy, ale również na kostki, kolana, kręgosłup i całą postawę ciała. To wkładki dla każdego!

Wkładki na każdą stopę dostępne online w sklepie 8a.pl

Marka wyróżnia w swojej ofercie wiele modeli wkładek, które znacząco różnią się budową i oferowanymi właściwościami. Aby ustalić który model będzie najlepszy, należy odpowiedzieć sobie na 3 pytania. Ważne jest jakiego typu obuwie posiadamy. Wkładki Superfeet są produkowane w trzech różnych grubościach, aby można je było idealnie dopasować do każdego rodzaju obuwia. Istotna jest również aktywność, jaką będziemy podejmować. Inaczej skonstruowane będą wkładki do butów biegowych, które sprawdzą się na maratonie, a inaczej wkładki do obuwia trekkingowego, w którym spędza się cały dzień na górskim szlaku. Ostatnią istotną cechą jest sam kształt stopy.