top

Spodnie skiturowe Dynafit

Spodnie skiturowe Dynafit ® to modele stworzone do narciarstwa pozatrasowego. Cechują się doskonałą oddychalnością oraz wysokimi parametrami nieprzemakalności. Rozsuwane na całej długości. Posiadają odpinane szelki.
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

Wyczyść

Spodnie skiturowe Dynafit — doskonała jakość i proekologiczna konstrukcja

Dynafit to marka, która w swych projektach stawia na połączenie najwyższej jakości materiałów, oraz nowoczesnych technologii. Spodnie na skitury nie stanowią tutaj wyjątku. Lekkie i wytrzymałe tkaniny wykorzystują bowiem rozwiązania membranowe zapewniające bezkompromisową ochronę. Spodnie skiturowe Dynafit są więc doskonałym wyborem dla wszystkich wymagających użytkowników i użytkowniczek. Ich konstrukcja opiera się również o rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu. Impregnacja hydrofobowa DWR odbywa się za pomocą środków wolnych od szkodliwych chemikaliów (PFC-Free). Proekologiczny proces produkcji został dzięki temu odznaczony międzynarodowym certyfikatem bluesign®.

Nowoczesne materiały kluczem do komfortu termicznego

Spodnie skiturowe Dynafit to szeroki wybór modeli o różnych właściwościach. Spodnie na skitury marki najłatwiej podzielić na dwa rodzaje, modele softshellowe, oraz hardshellowe. Pierwsze najczęściej uszyte z tkaniny Dynafit Dynastretch™ to doskonały wybór dla wszystkich, którym najbardziej zależy na maksymalnej oddychalności. Jeśli więc w skituringu kochasz szybkie zdobywanie kolejnych metrów przewyższeń i chcesz uniknąć przegrzania organizmu, będzie to dla ciebie idealny wybór! Spodnie skiturowe Dynafit w konstrukcji hardshell, oferują jednak znacznie więcej. Ich odddychalność jest mniejsza, ale membrany, czy to autorskie, czy te z rodziny GORE-TEX® są kluczem do bezkompromisowej ochrony.  Chronią nas bowiem przed przemoczeniem na skutek opadów atmosferycznych oraz blokują wychładzający wpływ wiatru. Każdy z modeli jest ponadto zaimpregnowany za pomocą rozwiązania DWR. To zapewnia nam ochronę przed szybkim przemoczeniem lekkich i jednocześnie wyjątkowo wytrzymałych materiałów.

Sprawdź spodnie skiturowe Dynafit w ofercie sklepu górskiego 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziecie szeroki wybór spodni Dynafit. Modele na skitury świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. W kolekcji znajdziecie męskie i damskie spodnie, dlatego bez problemu każdy dopasuje model dla siebie. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że nowy produkt będzie gwarancją maksymalnego wsparcia przez wiele kolejnych sezonów. Szeroki wybór modeli pozwoli dopasować spodnie wszystkim, zarówno fanom szybkim podejść, jak i tym którzy w tym sporcie najbardziej kochają freeridowe zjazdy.