top

Spodnie męskie Arcteryx

Spodnie męskie Arcteryx to najwyższa jakość i doskonałe właściwości użytkowe. Stworzone do podejmowania górskich wyzwań przez wspinaczy i miłośników trekkingu. W ofercie spodnie górskie na każdą pogodę.
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

Wyczyść

Spodnie męskie Arcteryx to ponadprzeciętna jakość

Choć kanadyjska marka Arcteryx jest obecna na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, jej produkty uznawane są już za jedne z najlepszych. Wszystko to za sprawą wyjątkowego podejścia do procesu projektowania i produkcji odzieży. Poszczególne modele są bowiem projektowane z myślą o wykorzystaniu w konkretnej aktywności górskiej. Wybierane są najlepsze dostępne materiały i rozwiązania technologiczne oraz krój, który zapewni niezbędną swobodę ruchów. Tak powstają bezkompromisowe kurtki i spodnie męskie Arcteryx. To produkty dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy doceniają ilość pracy włożoną w dopracowanie najdrobniejszych detali. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości spodni górskich, to będzie to odpowiedni wybór.

Zróżnicowane spodnie męskie Arcteryx na każde warunki

Projektanci kanadyjskiego producenta doskonale wiedzą, jak odmienna odzież może być potrzebna w różnych porach roku oraz na różnych wysokościach. Teren górski to bowiem najbardziej wymagające środowisko, w którym zmiany pogody przychodzą bardzo szybko, a często też niespodziewanie. Z tego powodu zawsze trzeba być przygotowanym na skrajne warunki pogodowe, nawet latem czy w przejściowych porach roku. Odpowiedzią na pogodowe wyzwania mogą być dopracowane spodnie męskie Arcteryx, które zapewniają organizmowi optymalne warunki do wysiłku w zróżnicowanej aurze. Stosowane materiały pozwalają dobrać spodnie zarówno na letnie upały, jak i na zimowe mrozy. Bardzo dużą popularnością cieszą się spodnie softshellowe, które sprawdzają się w najszerszym zakresie warunków. Świetnie chronią one przed szybko wychładzającym organizm wiatrem, a jednocześnie posiadają wysoką oddychalność. Oznacza to, że szybko odprowadzą na zewnątrz wilgoć, która jest cały czas produkowana przez organizm w trakcie wysiłku. Ponadto zastosowane w tym typie spodni męskich Arcteryx materiały, charakteryzują się zazwyczaj właściwościami elastycznymi, co przekłada się na wygodę użytkowania. Techniczne modele wyposażane są dodatkowo we wzmacniające panele, niezbędne w skalistym terenie. Marka Arcteryx pozwoli Ci się przygotować również na najbardziej niesprzyjające warunki dzięki spodniom membranowym GTX. Wysoka wodoodporność pozwoli przetrwać zarówno największą ulewę, jak i śnieżycę.

Szeroki wybór spodnie męskich w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór spodni kanadyjskiego producenta. Lżejsze modele o specjalnie dobranym, swobodniejszym kroju, doskonale spiszą się w trakcie letnich wyjazdów w skały. Ich wysoka wytrzymałość sprawi, że przetrwają liczne otarcia o skały. Ponadto oferują wysoki komfort noszenia również w nieco wyższych temperaturach. Spodnie softshellowe to z kolei najlepszy wybór do trekkingu oraz wspinaczki górskiej. Prostsze modele to idealne rozwiązanie podczas wędrowania po górskich szlakach. Lekko elastyczny materiał zagwarantuje swobodę każdego kroku, a kieszenie pozwolą przechować najpotrzebniejsze drobiazgi, które zawsze muszą być pod ręką. Spodnie membranowe są z kolei wybierane na górskie ekspedycje w trudnych warunkach pogodowych. Stanowią wtedy zewnętrzną warstwę doskonale chroniącą przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Stanowią wtedy doskonałe połączenie z kurtkami Arcteryx.