top

Skarpety wodoodporne Bridgedale

Skarpety wodoodporne Bridgedale to kolekcja specjalistycznych outdoorowych skarpet z membraną. Modele przygotowane na deszczowe i błotniste warunki doskonale chronią przed dostawaniem się wody do wnętrza skarpet.
14
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę

Skarpety wodoodporne Bridgedale

Skarpety wodoodporne Bridgedale posiadają trójwarstwową konstrukcję. Na zewnątrz zastosowano mocne włókna nylonowe, pod nimi umieszczono cienką membranę, a wnętrze skarpet wykończony przyjemną w dotyku wełną merino. Wszystkie warstwy zostały ze sobą połączone, oferując stopie suchość oraz wysoki komfort termiczny. Skarpety wodoodporne z membraną to komfort w ekstremalnych warunkach.

Skarpety wodoszczelne Bridgedale StormSock idealnie dopasowane do aktywności

Choć wszystkie skarpety wodoodporne Bridgedale StormSock bazują na tym samym rozwiązaniu, zróżnicowane kroje oraz grubości pomogą idealnie dopasować je do uprawianej przez nas aktywności. Niezwykle krótkie modele Ankle świetnie spiszą się w czasie najbardziej intensywnego wysiłku, a także na rowerze w czasie cieplejszych dni. Klasyczny krój powyżej kostki, tzw. Boot to optymalny wybór do wysokich butów trekkingowych. Zapobiegną łatwemu powstawaniu otarć i odcisków. Skarpety z membraną o tej wysokości są najbardziej uniwersalne i cieszą się największą popularnością wśród wszechstronnych użytkowników. Najwyższe skarpety wodoszczelne Bridgedale StormSock Knee, sięgające niemal pod kolana, to najlepszy wybór do wysokogórskich wyzwań oraz na chłodniejszy okres roku. Do temperatury możemy również odpowiednio dobrać grubość skarpet. W zależności od tego kiedy będziemy z nich korzystać, możemy zdecydować się na średnią wersję Mid na jesienne słoty lub dodatkowo docieploną Heavy, która sprawdzi się w czasie zimowych mrozów.

Skarpety wodoodporne na szlaku trekkingowym, w górach i na rowerze

Wodoszczelne skarpety z membraną Bridgedale StormSock świetnie chronią przed wodą, zapewniając stopie możliwie komfortowe warunki zarówno w deszczu, jak i śniegu. Skuteczna ochrona stopy przed warunkami zewnętrznymi sprawia, że są z chęcią wybierane jako skarpety na sytuacje awaryjne, kiedy podczas załamania pogody buty zupełnie przemokną, a do pokonania będzie jeszcze spory odcinek drogi. To również świetny wybór na rower, który pozwoli zabezpieczyć stopy przed wiatrem i deszczem bez potrzeby stosowania ochraniaczy. Niezwykle wszechstronne skarpety wodoodporne Bridgedale StormSock kupisz w sklepie 8a.pl.

Sprawdź również kategorie:

Bridgedale Skarpety męskie Bridgedale Skarpety damskie Bridgedale Skarpety wodoodporne męskie Skarpety wodoodporne damskie