top

Skarpety narciarskie Smartwool

Skarpety narciarskie Smartwool ® to modele w pełni wykorzystujące walory merino. Wybierz amortyzację Medium, Light albo Ultra Light i idealnie dopasuj skarpety do butów narciarskich oraz panujących temperatur.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Skarpety narciarskie Smartwool PHD® SKI + SNOW

Skarpety do butów narciarskich amerykańskiej marki Smartwool słyną przede wszystkim z wykorzystania oryginalnej i wysokogatunkowej wełny merino. Ten naturalny surowiec cechuje się doskonałą termoregulacją, miękkością i odpornością na chłonięcie brzydkich zapachów (jest antybakteryjny). Co więcej, w przeciwieństwie do "zwykłej" wełny owczej, nie uczula i może być bezproblemu prany w pralce automatycznej. Ale skarpety narciarskie Smartwool to nie tylko doskonała przędza, ale także dopasowanie i świetny design. Ten ostatni niesamowicie wyróżnia się z oferty konkurencyjnych marek dzięki opracowaniu technologii zadruku 360 stopni. Wzory nie są już ograniczone możliwościami igłowej maszyny przędzalniczej, ale odtwarzać niemal obrazy (i tak faktycznie się dzieje, w kolaboracji z artystami i sportowcami znanymi w świecie freeridu, skituringu i narciarstwa typu backcountry). Smartwool stale rozwija tę kategorię. Skarpety narciarskie Smartwool dzięki nowym przełomom technologicznym, które podnoszą komfort, dopasowanie i trwałość podczas wszystkich przygód na śniegu.

Nowy ściągacz skarpety — wykorzystuje szerszą gumkę w mankiecie skarpety, aby utrzymać skarpetę w górze bez "wpijania" się w skórę pod kolanem
Nowy łuk ściągający — zwiększona siła gumki wokół łuku stopy umożliwia lepsze dopasowanie
Nowoczesny wzór mesh — otwarta siateczka na stopie pomaga zwiększyć przepływ krwi, aby utrzymać ciepło stóp

Idealnie dobrane skarpety gwarancją komfortu

Wybierz jedną z trzech grubości amortyzacji, aby doskonale dopasować skarpety narciarskie Smartwool do posiadanych butów narciarskich:

PhD® | ULTRALIGHT — Absolutne minimum pomiędzy Twoją stopą a botkiem. Idealne do nowych, termicznie uformowanych i ściśle dopasowanych butów.
PhD® | LIGHT ELITE — Miejscowa amortyzacja zaprojektowana, aby dostarczać komfortu i ochrony, bez zbędnej objętości. Idealne do nieco "rozjeżdżonych" butów, 2 - 3 letnich.
PhD® | MEDIUM — Średnia grubość na całej powierzchni, sowita amortyzacja i więcej wypełniającej objętości. Doskonałe na najniższe temperatury, ale także do intensywnie używanych butów narciarskich z mocno zbitymi botkami (4 lata i więcej).

W sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz oryginalne skarpety narciarskie Smartwool — pochodzące z oficjalnej dystrybucji.