top

Scarpa Buty podejściowe

Wiele lat doświadczeń przekłada się na perfekcyjnie dopracowane modele, które wychodzą spod ręki projektantów marki Scarpa.
39
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę

Buty podejściowe Scarpa to klasyczny włoski styl oraz wysoka funkcjonalność

Niemal każdy miłośnik gór posiada w swojej kolekcji obuwia przynajmniej jedne podejściówki. W wielu przypadkach będą to właśnie buty podejściowe Scarpa, które dzięki zróżnicowanemu charakterowi poszczególnych modeli, spiszą się prawie w każdym terenie. Te niezwykle funkcjonalne buty doskonale sprawdzają się w cieplejszym okresie, zapewniając niezrównaną precyzję poruszania się w wymagającym terenie. Wykorzystywane początkowo przez wspinaczy w celu dotarcia pod ścianę lub do pokonania prostszych wyciągów, z czasem zyskały na popularności i są z chęcią użytkowane również na szlakach czy podczas szybkiego zdobywania szczytów z niedużym bagażem. Powstały również lżejsze wersje butów podejściowych wykorzystywane w mieście, takie jak kultowy model Scarpa Mojito. W sklepie 8a.pl oferujemy szeroki wybór butów podejściowych na różne warunki terenowe oraz pogodowe.

Duża różnorodność butów podejściowych Scarpa pozwala na ich użytkowanie w wielu aktywnościach

Wiele lat doświadczeń przekłada się na perfekcyjnie dopracowane modele, które wychodzą spod ręki projektantów marki Scarpa. Buty podejściowe przez nią produkowane można podzielić na kilka kategorii, w których szczegóły i drobne elementy konstrukcyjne predestynują je do konkretnego zastosowania. W kolekcji przeważają buty podejściowe Scarpa dla wspinaczy. Cechują się doskonałą precyzją i mocnym dopasowaniem do stopy. Gumowe wzmocnienia zapobiegają ich szybkiemu zużywaniu się w skalnym otoczeniu. To perfekcyjny wybór kiedy chcemy dostać się pod  trudno dostępną ścianę. Doświadczeni wspinacze wykorzystają je również na łatwiejszych drogach, które będzie można dzięki nim pokonać bez zakładania obuwia wspinaczkowego. W ofercie marki Scarpa wyróżniają się też podejściówki ukierunkowane na wędrówki. Wyposażone w lepszą amortyzację oraz nieco większą szerokość, są idealnym wyborem do pokonywania górskich szlaków z lekkim bagażem. Niezwykłą popularność zdobyły również lżejsze podejściówki, które zostały przystosowane do codziennego użytkowania oraz w łatwiejszy teren. Kultowe już buty podejściowe Scarpa Mojito to jeden z najpopularniejszych modeli tej marki, produkowany zarówno w wersji męskiej i damskiej, w niezliczonej ilości kolorów.