top

Salewa Buty podejściowe

Buty podejściowe Salewa to optymalny wybór na trudne górskie szlaki. Doskonale sprawdzają się na skalistych ścieżkach oferując idealne dopasowanie do stopy, wysoką przyczepność i precyzję każdego kroku.
Zobacz jako Siatka Lista

27 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

27 Produkty

na stronę
Wyczyść

Buty podejściowe Salewa – idealne na górskie szlaki

Obuwie podejściowe powstało dla wspinaczy, którzy musieli jakoś dotrzeć pod trudno dostępne ściany. Obecnie jednak ten typ obuwia ewoluował i został zaadoptowany na potrzeby doświadczonych turystów, którzy często poruszają się po bardzo trudnych technicznie szlakach, na których potrzebują zapewniającego precyzję obuwia. Takie też są właśnie buty podejściowe Salewa – wybierane zarówno przez wspinaczy, jak i turystów. Wysoka jakość i wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawiają, że obuwie marki Salewa wyznacza nowe trendy na rynku i zawsze jest w światowej czołówce. Buty podejściowe są również chętnie wybierane przez miłośników dróg via ferrata. Wszystko dzięki kilku charakterystycznym cechom. Po pierwsze buty podejściowe posiadają podeszwy wykonane z niezwykle przyczepnej gumy. Bieżnik został ukształtowany w taki sposób, aby całość oferowała dobre wsparcie również na najmniejszych stopniach. Po drugie buty są perfekcyjnie zabezpieczone przed łatwym uszkodzeniem, nawet kiedy mają bardzo często kontakt z ostrymi skałami. Po trzecie oferują doskonałe dopasowanie do nogi, co przekłada się na perfekcyjną kontrolę każdego kroku.

Nowoczesne buty podejściowe Salewa

Buty Salewa to nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkich kryjące się pod nim innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i technologie. Kilka z nich umiejscowiono w cholewce. Wybrane modele posiadają dodatkowe wzmocnia na zewnątrz w postaci rozwiązania Exa Shell. To specjalne siatka z wytrzymałego materiały na stałe przyczepiona do zewnętrznej warstwy cholewki. Chroni ona przed łatwym uszkodzeniem i jednocześnie równomiernie rozkłada wszelkie siły działające na cholewkę. Doskonale znanym rozwiązaniem jest także System 3F. To specjalny system w postaci linki lub taśmy, który pozwala za pomocą mocnego dowiązania sznurówek precyzyjnie przyciągnąć piętę do tylnej części buta. Zapewnia to wyjątkową stabilność i gwarantuje, że pięta nie będzie się unosić nawet na najtrudniejszych fragmentach szlaków. Standardem już stały się sznurówki poprowadzone niemal do palców, które doskonale dopasowują cały but do stopy i pozwalają zachować maksymalne czucie każdego stopnia.

Salewa – buty podejściowe kupisz w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie online kupisz wszystkie buty podejściowe Salewa. Oferujemy najpopularniejsze modele, takie jak Wildfire czy MTN Trainer w wersjach damskich i męskich. Dodatkowo każdy użytkownik może się zdecydować na wersję wyposażoną w membranę GORE-TEX® lub bez niej. Ta pierwsza zagwarantuje wyśmienita ochronę przed wodą, doskonale spisując się w czasie deszczowych dni, a także w przejściowych porach roku. Ta druga to z kolei zwiększona oddychalność, która przyda się w czasie najbardziej upalnych, letnich dni. Dodatkowo w przypadku modelu Mountain Trainer dostępna jest specjalna wersja Leather, w której większość elementów wykonano z naturalnej skóry, również wyściółkę. To ukłon w stronę miłośników tradycyjnych rozwiązań.