top

Royal Robbins

Royal Robbins produkuje wysokiej jakości odzież outdoorową. Wywodząca się z USA marka przykłada bardzo dużą wagę do dbałości o środowisko. W naszej ofercie znajdują się kurtki, bluzy, koszulki czy spodnie Royal Robbins wykonane z ekologicznych materiałów, które świetnie sprawdzą się zarówno w czasie weekendowych wyjazdów, jak i dłuższych wypraw trekkingowych.
Filtry (2)
Filtry
Wybrane filtry:
  1. S
  2. L
Zobacz jako Siatka Lista

162 Produkty

  1. -46%
    Koszulka damska Royal Robbins Basecamp Boxy Tee - baked clay
    w tym VAT 149,99 zł
    142,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 142,49 zł
    Rekomendowana cena producenta 279,99 zł (-49%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  2. -48%
    T shirt Royal Robbins Basecamp Tee - baked clay
    w tym VAT 96,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 92,14 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 189,99 zł (-48%)
  3. -48%
    Koszulka bawełniana Royal Robbins RR Graphic S/S - mtn spring
    w tym VAT 96,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 92,14 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 189,99 zł (-48%)
  4. -47%
    Koszulka z nadrukiem Royal Robbins RR Graphic S/S - navy
    w tym VAT 98,99 zł
    94,04 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 94,04 zł
    Rekomendowana cena producenta 189,99 zł (-50%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  5. -41%
    Koszula Royal Robbins Bristol Cotton Twill LS - lt pewter
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 244,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 232,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 419,99 zł (-41%)
  6. -48%
    Koszula Royal Robbins Amp Lite Plaid SS – dp blue coverdale pld
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 214,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 204,24 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 419,99 zł (-48%)
  7. -48%
    Koszula męska Royal Robbins Hempline Spaced SS – pebble gray
    w tym VAT 214,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 204,24 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 419,99 zł (-48%)
  8. -45%
    Koszulka bawełniana męska Royal Robbins Sunset Tee SS – java
    w tym VAT 124,99 zł
    118,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 118,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-48%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  9. -45%
    Koszulka bawełniana męska Royal Robbins Sunset Tee SS – navy
    w tym VAT 124,99 zł
    118,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 118,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-48%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  10. -32%
    Koszulka męska Royal Robbins Adventure Tee SS – charcoal
    w tym VAT 154,99 zł
    139,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 147,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-39%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  11. -32%
    Koszulka bawełniana Royal Robbins Adventure Tee SS – forest
    w tym VAT 154,99 zł
    139,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 147,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 229,99 zł (-39%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  12. -45%
    Spodenki damskie Royal Robbins Spotless Evolution Short - poppy elkhorn pt
    w tym VAT 179,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 170,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 329,99 zł (-45%)
  13. -47%
    Legginsy damskie Royal Robbins Backcountry Pro 7/8 Legging – slate
    w tym VAT 219,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 208,99 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 419,99 zł (-47%)
  14. -47%
    Koszula podróżnicza damska Royal Robbins Spotless Evolution S/S - poppy elkhor...
    w tym VAT 194,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 185,24 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 369,99 zł (-47%)
  15. -46%
    Top damski Royal Robbins Vacationer Tank - baked clay
    w tym VAT 148,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 141,54 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 279,99 zł (-46%)
  16. -48%
    Spodnie męskie Royal Robbins Alpine Mtn Pro Winter Pant - caramel
    w tym VAT 364,99 zł
    346,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 346,74 zł
    Rekomendowana cena producenta 709,99 zł (-51%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  17. -48%
    Polar damski Royal Robbins Urbanesque Jacket - sea pine
    w tym VAT 269,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 256,49 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 519,99 zł (-48%)
  18. -15%
    Nowy
    Sweter wełniany Royal Robbins Rockcraft Wool Pullover - asphalt htr
    w tym VAT 479,99 zł
    455,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 348,99 zł (+31%)
    Rekomendowana cena producenta 569,99 zł (-20%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  19. -31%
    Sweter damski Royal Robbins Rockcraft Mock Neck - tawny htr
    w tym VAT 454,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 438,99 zł (+4%)
    Rekomendowana cena producenta 659,99 zł (-31%)
  20. -29%
    Sweter damski Royal Robbins Rockcraft Wool Hoodie - jet black
    w tym VAT 464,99 zł
    418,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 444,59 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 659,99 zł (-36%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  21. -34%
    Koszula turystyczna damska Royal Robbins Vista Flannel Shacket - chalk antelope...
    w tym VAT 404,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 384,74 zł (+6%)
    Rekomendowana cena producenta 619,99 zł (-34%)
  22. -36%
    Koszula turystyczna damska Royal Robbins Clouds Rest Hemp LS - chalk pacific cre...
    w tym VAT 394,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 404,99 zł (-2%)
    Rekomendowana cena producenta 619,99 zł (-36%)
  23. -35%
    Polar damski Royal Robbins Palisades Jacket - naval
    w tym VAT 339,99 zł
    322,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 327,74 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 529,99 zł (-39%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM WAY
  24. -28%
    Bluza z kapturem Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - orion blue solar pt
    w tym VAT 384,99 zł
    307,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 331,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 539,99 zł (-42%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  25. -27%
    Bluza z kapturem damska Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - mahogany solar pt
    w tym VAT 384,99 zł
    307,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 331,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 529,99 zł (-41%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  26. -27%
    Bluza z kapturem damska Royal Robbins Salathe Sun Hoodie L/S - skyway solar pt
    w tym VAT 384,99 zł
    307,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 327,99 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 529,99 zł (-41%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  27. -35%
    Koszula turystyczna Royal Robbins Camino Pucker S/S - pecan dragonfly pt
    w tym VAT 259,99 zł
    233,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 247,49 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-41%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  28. -35%
    Koszula podróżnicza Royal Robbins Hempline Spaced SS - flint
    w tym VAT 259,99 zł
    233,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 251,99 zł (-7%)
    Rekomendowana cena producenta 399,99 zł (-41%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM WAY
  29. -27%
    Koszulka damska Royal Robbins Featherweight Tee - chalk marigold pt
    w tym VAT 194,99 zł
    155,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 163,99 zł (-4%)
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-42%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  30. -27%
    Koszulka damska Royal Robbins Featherweight Tee - sage leaf htr sunburst pt
    w tym VAT 194,99 zł
    155,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 163,99 zł (-4%)
    Rekomendowana cena producenta 269,99 zł (-42%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  31. -22%
    Koszulka damska Royal Robbins Vacationer Boxy Tee - skyway str
    w tym VAT 224,99 zł
    168,74 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 179,99 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 289,99 zł (-41%)
    EXTRA 25% RABATU Z KODEM WAY
  32. -39%
    Krótkie spodenki Royal Robbins Hemp Adventure Short - orion blue
    w tym VAT 294,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 334,99 zł (-11%)
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-39%)
  33. -40%
    Spodenki damskie Royal Robbins Hemp Adventure Short - pecan
    w tym VAT 289,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 294,49 zł (-1%)
    Rekomendowana cena producenta 489,99 zł (-40%)
  34. -40%
    Spodenki damskie Royal Robbins Crux Short - oyster
    w tym VAT 269,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 261,24 zł (+4%)
    Rekomendowana cena producenta 449,99 zł (-40%)
  35. -38%
    Sukienka turystyczna Royal Robbins Spotless Traveler Dress SS - deep blue briar...
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 309,99 zł
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 359,99 zł (-13%)
    Rekomendowana cena producenta 499,99 zł (-38%)
  36. -27%
    Spódnica turystyczna Royal Robbins Wilder Skort - lt khaki
    w tym VAT 324,99 zł
    259,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 275,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 449,99 zł (-42%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  37. -22%
    Spódnica turystyczna Royal Robbins Wilder Skort - deep blue
    w tym VAT 349,99 zł
    262,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 279,99 zł (-6%)
    Rekomendowana cena producenta 449,99 zł (-41%)
    EXTRA 25% RABATU Z KODEM WAY
  38. -27%
    Spodnie damskie Royal Robbins Wilder Pant - mahogany
    w tym VAT 419,99 zł
    335,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 356,99 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 579,99 zł (-42%)
    EXTRA 20% RABATU Z KODEM WAY
  39. Nowy
    Sweter wełniany Royal Robbins Arch Rock Crew LS - sandstone htr lassen pt
    w tym VAT 699,99 zł
    629,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 664,99 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  40. Nowy
    Sweter damski Royal Robbins Rockcraft Wool Hoodie - soapstone htr
    w tym VAT 649,99 zł
    584,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 617,49 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  41. -5%
    Nowy
    Sweter damski Royal Robbins Rockcraft Cardigan - loganberry htr
    w tym VAT 614,99 zł
    553,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 584,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 649,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  42. Nowy
    Sweter damski Royal Robbins Rockcraft Wool Crew - sea blush htr snowcreek pt
    w tym VAT 699,99 zł
    629,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 664,99 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  43. -5%
    Nowy
    Kamizelka damska Royal Robbins Palisades Vest - huckleberry
    w tym VAT 404,99 zł
    364,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 384,74 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 429,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  44. -5%
    Nowy
    Koszula podróżnicza Royal Robbins Bristol Cotton Twill LS - saddle
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 369,99 zł
    332,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 351,49 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 389,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  45. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna Royal Robbins Lieback Organic Cotton Flannel LS - wine oak p...
    w tym VAT 404,99 zł
    364,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 384,74 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 429,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  46. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna Royal Robbins Lieback Organic Cotton Flannel LS - olive oak...
    w tym VAT 404,99 zł
    364,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 384,74 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 429,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  47. Nowy
    Koszula podróżnicza Royal Robbins Bristol Cotton Twill LS - fiddlehead
    Ocena:
    100%
    w tym VAT 389,99 zł
    350,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 370,49 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  48. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna Royal Robbins Clouds Rest Hemp LS - pecan htr
    w tym VAT 614,99 zł
    553,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 584,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 649,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  49. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna Royal Robbins Clouds Rest Hemp LS - oceana alder str
    w tym VAT 614,99 zł
    553,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 584,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 649,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  50. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna damska Royal Robbins Lieback Button-Up LS - mineral htr
    w tym VAT 404,99 zł
    364,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 384,74 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 429,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  51. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna damska Royal Robbins Clouds Rest Hemp LS - amber alder str
    w tym VAT 574,99 zł
    517,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 546,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 609,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  52. -5%
    Nowy
    Koszula turystyczna damska Royal Robbins Vista Flannel Shacket - chalk alpine pl...
    w tym VAT 614,99 zł
    553,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 584,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 649,99 zł (-14%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  53. Nowy
    Kurtka damska Royal Robbins Palisades Shacket - chalk
    w tym VAT 569,99 zł
    512,99 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 541,49 zł (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  54. -5%
    Nowy
    Spodnie damskie Royal Robbins Billy Goat II Lined Pant - granite
    w tym VAT 574,99 zł
    517,49 zł cena z kodem
    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 546,24 zł (-5%)
    Rekomendowana cena producenta 609,99 zł (-15%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

162 Produkty

Historia marki Royal Robbins

Wszystko zaczęło się w latach 60-tych na zachodnim wybrzeżu USA. To właśnie w tym czasie Royal Robbins wraz z żoną stali się jednymi z najbardziej znanych i wpływowych wspinaczy. Wspinając się w górach Sierra Nevada promowali zupełnie nowy, czysty sposób wspinania. Zwracali szczególną uwagę na to, aby nie niszczyć skał, eliminując używanie haków. Chcieli bowiem ograniczyć negatywny wpływ na środowisko do minimum. Ich podejście okazało się dać początek zupełnie nowej etyce wspinania, która zupełnie zmieniła środowisko wspinaczkowe. Liz i Royal Robbins podobne podejście prezentowali w odniesieniu do założonej przez siebie marki zajmującej się produkcją odzieży. Jedną z głównych zasad firmy stało się maksymalne ograniczanie negatywnego wpływu na przyrodę. Dodatkowo firma była zarządzana w taki sposób, aby każdy z jej pracowników świetnie czuł się w tym co robi. Daleko jej było do korporacji, a zdecydowanie bliżej do grupy przyjaciół, którzy wspólnie tworzą wyjątkową odzież dla wszystkich miłośników outdooru, gór i wspinania.

Obecnie marka Royal Robbins cały czas kieruje się etyką zakorzenioną przez Liz i Royala. Działania są podejmowane są na trzech płaszczyznach. Po pierwsze obejmują stosowane materiały. Po drugie skupiają się an etycznej produkcji. Po trzecie polegają na starannym dobieraniu kontrahentów, którzy wyznają podobne zasady. Jednym z głównych założeń marki jest redukcja emisji dwutlenku węgla powstającego w czasie produkcji odzieży. Podporządkowano jej wszystkie etapy powstawania odzieży od produkcji materiałów, poprzez szycie, po transport gotowych produktów. Kompleksowe działania pozwalają rzeczywiści zmniejszyć ślad węglowy każdej pojedynczej sztuki odzieży.

Produkty Royal Robbins kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór produktów amerykańskiej marki. To wysokiej jakości odzież outdoorowa dla wszystkich miłośników gór i dzikiej przyrody. Dopracowane kurtki, koszule trekkingowe, t-shirty czy spodnie oferują maksymalną wygodę zarówno podczas wycieczek i wypraw turystycznych, jak i w czasie codziennego użytkowania. Każdy model łączy w sobie wysoką wytrzymałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalny styl. Odzież Royal Robbins świetnie sprawdzi się miłośnikom outdooru, którzy poszukują najwyższej jakości odzieży. Damskie i męskie kolekcje oferują szeroki wybór modeli na każdą porę roku. Jeśli chcesz sobie zapewnić komfort zarówno na szlaku, jak i podczas codziennych obowiązków, ubrania tej marki o amerykańskich korzeniach będą doskonałym wyborem.